Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Diane von Furstenberg Perfumy & Perfumy dla kobiet

Diane von Furstenberg (lub DvF) to projektantka mody znana z pionierskiej sukni. Była niegdyś królewska, poślubiła księcia Egona z Fürstenberg, ale straciła swój tytuł w 1972 roku, kiedy małżeństwo się skończyło. Przez całe małżeństwo z księciem Egonem była zdecydowana zrobić własne pieniądze, dlatego postanowiła zaprojektować ubrania dla kobiet. W 1974 roku rozpoczęła kultową suknię, która zyskała międzynarodowe uznanie. Prosta sukienka była hitem, ponieważ była pochlebna dla wszystkich kształtów i rozmiarów. W tym czasie Diane oświadczyła, że ​​jest przeznaczona dla: "Młodych i starych, grubych i szczupłych, biednych i bogatych". I nawet dziś ta wspaniała sukienka jest nadal tak popularna jak wtedy.
W 1976 roku sprzedano ponad milion sukienek do pakowania. Projekt Furstenbergi zrobił nawet okładkę Newsweeka, gdzie porównał ją do Coco Chanel.

To nie tylko sukieneczka, która sprawiła, że ​​Diane von Furstenberg stała się popularna; uruchomiła także własną linię kosmetyczną, domową działalność handlową, kolekcję biżuterii, a także stroje kąpielowe, spodnie, szaliki i stroje plażowe. Jej śmiałe, kolorowe wzory, które są łatwe do noszenia, były wielkim hitem dla wszystkich. Często znajdziesz gwiazdy takie jak Gwyneth Paltrow, Kate Beckinsale, Madonna, Tina Brown, Jessica Alba, Susan Sarandon i Jennifer Lopez w swoich ubraniach na czerwonym dywanie. Kate Middleton jest fanem jej wzorów wieczorowej sukni.

Jest znakomitym przyjacielem Glorii Vanderbilt i zorganizowała imprezę z okazji wydania książki "Gloria" dla nowej obsesji. Diane ma pewne doświadczenie w tej dziedzinie, będąc autorką bestsellerów z ponad sześcioma książkami pod swoim szyldem.

W 1974 roku wprowadziła na rynek pierwsze perfumy Diane von Furstenberg. Zapach został nazwany od jej córki i nazwany Tatiana. Diane pojawiła się w telewizji i powiedziała o zapachu, że "mężczyzna powinien kochać, a kobieta pamiętać". Tatiana to umiejętne połączenie kwiatów, kwiatów pomarańczy i zielonych nut.


W 1992 roku królowa sukienki sprzedała większość swojej firmy, ale ponownie wystartowała w 1997 roku i teraz możesz robić zakupy w Furstenberg w ponad 70 krajach. Diane von Furstenberg została uznana gwiazdą na Fashion Avenue of Seventh Avenue w 2008 roku, aw 2010 roku otrzymała złoty medal w dorocznym hiszpańskim Queen Sofia Institute.
Pokaż Więcej