Diesel Perfumy & Perfumy dla kobiet

Diesel może być stosunkowo młodą marką w porównaniu do innych globalnych domów mody, ale po skromnych początkach w 1978 roku, marka rozwinęła się w ogromne imperium z ponad 300 różnymi markami Diesel i ponad 5000 sklepów na całym świecie. Pierwotny założyciel, Renzo Rosso, założył firmę Diesel z zamiarem zostania wiodącym domem mody dla młodszego pokolenia konsumentów. To właśnie ta zamiar sprawił, że Diesel stał się sławny w globalnym przemyśle modowym.

Rosso wykorzystał pożyczkę od swojego ojca, by zakupić 40% udziałów w firmie odzieżowej Moltex w 1978 roku, kiedy to firma oficjalnie zmieniła nazwę na Diesel. W 1985 r. Kupił pozostałe udziały za jedyne 500 000 $, a kreatywność i doświadczenie Rosso w zakresie marketingu i systemów wkrótce okazało się, że obroty firmy wzrosły do ​​ponad 1 miliarda dolarów. Rosso zawsze twierdził, że zdobył swoją kreatywność we Włoszech, umiejętności marketingowe w Stanach Zjednoczonych i odpowiednie zrozumienie techniczne z czasu spędzonego w Niemczech.

Najważniejszą rzeczą, która zawsze wyróżniała Diesel dla młodszych konsumentów, były ich innowacyjne strategie marketingowe, takie jak używanie gier wideo jako platform marketingowych dla ich asortymentu odzieży. To z kolei wyjaśnia ich dziwaczne sposoby prezentacji i pakowania produktów. Wystarczy spojrzeć na butelki perfum, aby wiedzieć, co mamy na myśli. Mówi się nawet, że Diesel idzie tak daleko, jak celowo aranżując i prezentując swoje produkty sklepowe w taki sposób, że kupujący nie mają innego wyjścia, jak tylko wejść w interakcję ze sprzedawcami w sklepie. Jak mądrze!

Pierwszy w historii zapach wprowadzony przez Diesel był w rzeczywistości uniseks, ale od tego czasu oferowali oni zarówno konsumentom płci męskiej, jak i żeńskiej wiele pożądanych substancji zapachowych w różnego rodzaju dziwnych butelkach. Ich pierwszym kobiecym zapachem był Plus Plus Feminine wprowadzony na rynek w 1997 roku, słodka orientalna i kwiatowa kompozycja uwodzicielskich notatek skierowana wyłącznie do młodszych kobiet, które chcą odważnie wyrazić swoją opinię. Inne popularne perfumy dla kobiet z Diesel to ciepłe i pikantne nuty kwiatowe Diesel Green Feminine (2004), zawsze słynne Fuel For Life Femme (2007), miękkie orientalne nuty wanilii Loverdose (2011) i orientalne kwiatowe nuty Loverdose Tattoo (2013), aby wymienić tylko kilka.

DIESEL - bądź młody, bądź odważny.

Zobacz wszystko

Diesel linia czasu

2006
2018
2017
2016
2016
Bad
BAD

2015
2013
2009
2007
2007
Fuel For Life
FUEL FOR LIFE

Fuel For Life Diesel to świeży i kwiatowy zapach dla kobiet....

Diesel
Kolekcje
JUŻ OD
126
Diesel Bad
JUŻ OD
148
Diesel Fuel For Life
FUEL FOR LIFEFuel For Life Diesel to świeży i kwiatowy zapach dla kobiet....
JUŻ OD
163
Diesel Loverdose
JUŻ OD
77
Diesel Only The Brave
JUŻ OD
187
Diesel Only The Brave Tattoo