Dolce & Gabbana Perfumy & Perfumy dla kobiet

Dolce & Gabbana to jeden z największych domów mody naszych czasów, a ich odzież, perfumy, buty i akcesoria znane są wszędzie - i na to zasłużenie! Dolce & Gabbana, lub D & G, ponieważ są często znane, to włoski luksusowy dom mody, który został założony przez dwóch włoskich projektantów - Domenico Dolce & Stefano Gabbana w 1985 roku. Wszystko zaczęło się od telefonu, gdy spotkali się w Mediolanie w 1980 roku. po tym, jak Gabbana zadzwoniła do domu mody Dolce pracowała, aby zapytać o możliwe możliwości zatrudnienia. Doprowadziło to do jednego z najbardziej udanych partnerstw w historii mody. Do roku 2005 obroty firmy wyniosły prawie 600 milionów euro, co czyni je jednym z najszybciej rozwijających się domów mody w historii.

Silna tożsamość marki Dolce & Gabbana ewoluowała przez lata, nie zapominając nawet o jej korzeniach, szczególnie w przypadku mody damskiej. Ma niepowtarzalny styl, który po sezonie łączy silne innowacje z śródziemnomorskim smakiem pochodzenia. Jest to marka, której istotą są jej kontrastujące cechy.

D & G od razu zrobiła wrażenie dzięki niekonwencjonalnemu, ryzykownemu stylowi ubrań - na przykład swoim "gorsetowym sukienkom" dla kobiet - wraz z ich prowokacyjną reklamą, która spowodowała zarówno sukces, jak i legalne koszmary. Niektóre z podpisów D & G obejmują bieliznę jako odzież wierzchnią (np. Gorsety i zapięcia biustonoszy), garnitury piastów gangsterskich i ekstrawagancko zadrukowane płaszcze. Tymczasem ich kolekcje dla kobiet są zawsze wspierane przez potężne kampanie reklamowe, takie jak słynne czarno-białe plakaty przedstawiające model Marpessa sfotografowany przez Ferdinando Scianna w 1987 roku.

W 2009 roku wprowadzili swoją pierwszą linię kosmetyków kolorowych, a Scarlett Johansson stała się twarzą kampanii reklamowej. Dolce & Gabbana wprowadziła na rynek pierwszą linię doskonałej biżuterii pod koniec 2011 roku z linią 80 elementów, w tym różańce z bejeweled, charm bransoletki i naszyjniki. Dom otrzymał kilka nagród za swoje zapachy, w tym nagrodę Woolmark w 1991 roku, oraz nagrodę "najbardziej kobiecy smak roku" w 1993 roku.

Pierwszy zapach Dolce & Gabbana, nazwany po prostu Dolce & Gabbana for Women, został wprowadzony na rynek w 1992 roku. Wersja męska pojawiła się w 1994 roku. Marka zapoczątkowała serię zapachów na przestrzeni lat, a ich perfumy Light Blue od 2011 roku należą do najbardziej udanych. to lekki i lekki zapach nadający się do noszenia w każdej chwili, przywołujący ducha sycylijskiego lata. Inne popularne zapachy D & G dla kobiet to: Pour Femme (1992), słodki i pudrowy z owocami i kwiatami, The One (2006), orientalny owocowy mandarynka, brzoskwinia, śliwka i kwiaty oraz Dolce (2014), wykwintny miękki zapach z białymi kwiatami, narcyzem i lilią wodną.

Zobacz wszystko

Dolce & Gabbana linia czasu

Dolce & Gabbana
Kolekcje
JUŻ OD
201
Dolce & Gabbana D&G 1 Le Bateleur
JUŻ OD
201
JUŻ OD
156
Dolce & Gabbana D&G 3 L'Imperatrice
JUŻ OD
201
Dolce & Gabbana D&G 6 L'Amoureux
JUŻ OD
116
Dolce & Gabbana Dolce
JUŻ OD
157
Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops
JUŻ OD
210
Dolce & Gabbana Dolce Garden
DOLCE GARDENDolce Garden marki Dolce & Gabbana to kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
161
Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa
JUŻ OD
285
Dolce & Gabbana Femme
JUŻ OD
152
Dolce & Gabbana Light Blue
LIGHT BLUEDolce & Gabbana Light Blue Pour Homme to aromatyczny cytrusowy...
JUŻ OD
130
Dolce & Gabbana Light Blue
JUŻ OD
194
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense
JUŻ OD
168
Dolce & Gabbana Light Blue Love in Capri
JUŻ OD
168
Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina
JUŻ OD
173
Dolce & Gabbana Pour Femme
JUŻ OD
233
Dolce & Gabbana Pour Femme Intense
JUŻ OD
216
Dolce & Gabbana Pour Homme
JUŻ OD
117
Dolce & Gabbana The One
JUŻ OD
229
Dolce & Gabbana The One Collector For Women
JUŻ OD
194
Dolce & Gabbana The One Essence
JUŻ OD
234
Dolce & Gabbana The One Gold 2014
JUŻ OD
166
Dolce & Gabbana The Only One
JUŻ OD
265
Dolce & Gabbana Velvet Bergamot
JUŻ OD
549
Dolce & Gabbana Velvet Desire
JUŻ OD
549
Dolce & Gabbana Velvet Exotic Leather
JUŻ OD
549
Dolce & Gabbana Velvet Ginestra
JUŻ OD
265
Dolce & Gabbana Velvet Love
JUŻ OD
549
Dolce & Gabbana Velvet Mimosa Bloom
JUŻ OD
294
Dolce & Gabbana Velvet Patchouli
JUŻ OD
549
Dolce & Gabbana Velvet Pure
JUŻ OD
294
Dolce & Gabbana Velvet Rose
JUŻ OD
446
Dolce & Gabbana Velvet Sublime
JUŻ OD
568
Dolce & Gabbana Velvet Tender Oud
JUŻ OD
549
Dolce & Gabbana Velvet Vetiver
JUŻ OD
446
Dolce & Gabbana Velvet Wood