Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Elie Saab Perfumy & Perfumy dla kobiet

Elie Saab jest libańskim projektantem mody znanym z wieczorowej sukni noszonej przez wiele gwiazd na czerwonym dywanie. Karierę rozpoczął w 1982 roku w Bejrucie, kiedy otworzył mały butik. W przeciwieństwie do większości projektantów jest w większości samoukiem. Elie Saab projektowała przede wszystkim sukienki ślubne, ale także robiła regularne sukienki i inne ubrania dla kobiet z sąsiedztwa.

Stopniowo stał się znany w dalszych dziedzinach i zaczął otrzymywać prowizje za sukienki, ostatecznie przenosząc się do mody couture o wysokich stawkach. Wykorzystanie niezwykłych tkanin i materiałów, a także orientalne wpływy sprawiły, że sukienki Elie Saab wyróżniają się od reszty, aw latach 90-tych stał się sławny poza granicami Libanu. Saab jest pierwszym nie-Włochem, któremu udało się zostać członkiem prestiżowej włoskiej firmy Camera Nazionale della Moda.

Jego sukienki stały się znane na całym świecie, kiedy zaprojektował sukienkę, którą Halle Berry nosiła w 2002 roku, kiedy zdobyła Oscara. Wśród innych klientów Elie Saab można znaleźć królewskich mężów, takich jak Princess Beatrice, Queen Rania of Jordan i Princess Madeleine ze Szwecji, a także znanych aktorek i piosenkarzy, takich jak Beyonce, Taylor Swift, Mila Kunis, Katy Perry, Rihanna i Emma Watson.

W 2011 roku wprowadzono pierwszy zapach Elie Saab dla kobiet. Le Parfum stał się nocnym bestsellerem w 15 krajach. To bardzo kobiecy biały kwiatowy zapach z kwiatami, różanym miodem i lasem. Elie Saab od tego czasu wydała specjalne wersje zapachu, w tym Le Parfum Intense (2013) i Le Parfum Rose Couture (2016). L'Eau Couture (2014) to inny zapach Elie Saab ze świeżymi nutami migdałów, kwiatów i wanilii. Wszystkie zapachy Elie Saab zostały stworzone wspólnie z cenionym mistrzem perfum Francisem Kurkdjianem, człowiekiem stojącym za zapachami takimi jak Le Male, My Burberry i Dior Eau Noire.
Pokaż Więcej