Elie Saab Perfumy & Perfumy dla kobiet

Elie Saab jest libańskim projektantem mody znanym z wieczorowej sukni noszonej przez wiele gwiazd na czerwonym dywanie. Karierę rozpoczął w 1982 roku w Bejrucie, kiedy otworzył mały butik. W przeciwieństwie do większości projektantów jest w większości samoukiem. Elie Saab projektowała przede wszystkim sukienki ślubne, ale także robiła regularne sukienki i inne ubrania dla kobiet z sąsiedztwa.

Stopniowo stał się znany w dalszych dziedzinach i zaczął otrzymywać prowizje za sukienki, ostatecznie przenosząc się do mody couture o wysokich stawkach. Wykorzystanie niezwykłych tkanin i materiałów, a także orientalne wpływy sprawiły, że sukienki Elie Saab wyróżniają się od reszty, aw latach 90-tych stał się sławny poza granicami Libanu. Saab jest pierwszym nie-Włochem, któremu udało się zostać członkiem prestiżowej włoskiej firmy Camera Nazionale della Moda.

Jego sukienki stały się znane na całym świecie, kiedy zaprojektował sukienkę, którą Halle Berry nosiła w 2002 roku, kiedy zdobyła Oscara. Wśród innych klientów Elie Saab można znaleźć królewskich mężów, takich jak Princess Beatrice, Queen Rania of Jordan i Princess Madeleine ze Szwecji, a także znanych aktorek i piosenkarzy, takich jak Beyonce, Taylor Swift, Mila Kunis, Katy Perry, Rihanna i Emma Watson.

W 2011 roku wprowadzono pierwszy zapach Elie Saab dla kobiet. Le Parfum stał się nocnym bestsellerem w 15 krajach. To bardzo kobiecy biały kwiatowy zapach z kwiatami, różanym miodem i lasem. Elie Saab od tego czasu wydała specjalne wersje zapachu, w tym Le Parfum Intense (2013) i Le Parfum Rose Couture (2016). L'Eau Couture (2014) to inny zapach Elie Saab ze świeżymi nutami migdałów, kwiatów i wanilii. Wszystkie zapachy Elie Saab zostały stworzone wspólnie z cenionym mistrzem perfum Francisem Kurkdjianem, człowiekiem stojącym za zapachami takimi jak Le Male, My Burberry i Dior Eau Noire.

Zobacz wszystko

Elie Saab linia czasu

Elie Saab
Kolekcje
JUŻ OD
242
Elie Saab Essence No 9 Tubereuse
JUŻ OD
242
Elie Saab Essence No. 1 Rose
JUŻ OD
242
Elie Saab Essence No. 2 Gardenia
JUŻ OD
242
Elie Saab Essence No. 4 Oud
JUŻ OD
242
Elie Saab Essence No. 6 Vetiver
JUŻ OD
242
Elie Saab Essence No. 7 Neroli
JUŻ OD
86
Elie Saab Girl of Now
JUŻ OD
158
Elie Saab Girl Of Now Forever
JUŻ OD
158
Elie Saab Girl of Now Shine
JUŻ OD
161
Elie Saab L'Eau Couture
JUŻ OD
147
Elie Saab Le Parfum
JUŻ OD
164
Elie Saab Le Parfum In White
JUŻ OD
234
Elie Saab Le Parfum Rose Couture
JUŻ OD
167
Elie Saab Le Parfum Royal