Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Elizabeth Arden Perfumy & Perfumy dla kobiet

Elizabeth Arden była kobietą ponadczasową. W 1910 r. Założyła własny salon kosmetyczny. Było to w czasie, gdy kobiety miały pozostać w domu i bardzo rzadko zdarzało się, aby kobieta prowadziła własny biznes. Elizabeth Arden postanowiła to zmienić.
W 1912 roku ona i 15.000 sufrażystek przemaszerowało obok salonu Czerwonych Drzwi na Piątej Alei w proteście. Wszyscy mają jaskrawoczerwoną szminkę dostarczoną przez Elizabeth Arden. Czerwona szminka stałaby się symbolem kobiecego wyzwolenia. Opracowała serię specjalnie dla kobiet służących w wojsku w czasie II wojny światowej, a do dnia dzisiejszego Arden wciąż znajdzie się w czołówce innowacyjnych produktów do makijażu.

Arden była również jedną z pierwszych osób, która opracowała kremy dla konkretnych rodzajów skóry, a jej krem ​​na 8 godzin jest jednym z najczęściej sprzedawanych produktów do pielęgnacji skóry po dzień dzisiejszy.

Jej słynny Salon Czerwonych Drzwi na Piątej Alei nadał nazwę jej równie znanym dwóm zapachom; Czerwone drzwi i Piąta Aleja. Te popularne zapachy są teraz dostępne w wielu różnych wersjach. Oryginalne czerwone drzwi zostały ukształtowane w postaci prawdziwych czerwonych drzwi salonu Arden i zostały wprowadzone na rynek w 1989 roku. Te klasyczne perfumy stały się charakterystycznym zapachem dla wielu kobiet. Jest uosobieniem klasy, luksusu, blasku, romansu, elegancji i kobiecości. Zajęło Elizabeth Arden 14 lat, zanim rozpoczęła pierwszą wersję flanker jej kultowego zapachu. Red Door Revealed, teraz w kolorze różowym, nie ma tak silnej woli jak klasyczne Czerwone Drzwi. Można go określić jako bardziej subtelny, czysty i kobiecy kwiatowy, idealny na ciepłe letnie wieczory. Z okazji rocznicy premiery Czerwonych drzwi, Elizabeth Arden wprowadziła na rynek Red Door 25 Eau de Parfum. W rzeczywistości był to zupełnie inny zapach niż oryginalne Czerwone Drzwi; Spicier i bardziej kwiatowy.

Perfumy Arden 5th Avenue pochodzą od słynnej ulicy, na której Elizabeth Arden otworzyła swoje pierwsze spa. Jest to jeden z najbardziej lubianych zapachów wszechczasów z kolekcji Arden, mieszanka ylang, liliowy, różany, magnolii, goździków, tuberozy i konwalii, która utrzymuje się na skórze i przypomina o dawnych czasach.
Pokaż Więcej