5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Mediterranean przez Elizabeth Arden

Na Stronie
Sortuj
Mediterranean by Elizabeth Arden to nowoczesny wyraz połyskującego blasku. Zmysłowe kwiaty w połączeniu z kremowym drewnem odzwierciedlają szepczące wody i bogatą teksturę Morza Śródziemnego.
Świeża mieszanka nektaru Peach Nectar Sorbet i soczystej sycylijskiej mandarynki tworzy soczystą barwę. Damask Plum wprowadza delikatny, ale urzekający akcent, nadając Mediterranean iskrzący blask. Zapach rozwija się z kobiecymi, musującymi nutami promiennej Wisterii, magnolii i orchidei Madagaskaru, które uwalniają unoszący się bukiet w powietrze. Po tym następuje harmonia uzależniającego drzewa sandałowego i płynnego piżma. Szmer Golden Amber uzupełnia zapach.
Butelka jest prosta i elegancka. Kobiecy owal szkła ważonego błękitem cerulejskim. Geometryczna czapka z młotkowanego srebra tworzy wyrafinowany kontrast.
Elizabeth Arden stworzyła prawdziwie promienny, zmysłowy i urzekający zapach w klimacie śródziemnomorskim.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.