5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Escada Perfumy & Perfumy dla kobiet

Escada to niemiecka marka odzieżowa, która została założona przez zespół Margaretha i Wolfgang Ley w 1978 roku. Margaretha Ley pochodziła ze Szwecji. W młodości została modelowana, zanim zaczęła pracować w krawiectwie, pracując dla niemieckiej marki Mondi. lat. Wolfgang był sprytnym biznesmenem o wielkim wyczuciu stylu. Zaczynając w Monachium, ich pierwsza kolekcja szybko zrobiła wrażenie dzięki jasnym, kolorowym wzorom i zawiłym wzorom. Chcieli, aby ich ubrania były zarówno eleganckie, jak i sportowe, dzięki czemu kreacje były tak stylowe, jak wygodne i dynamiczne. Escada odniosła olbrzymi sukces w latach osiemdziesiątych i stała się publicznie notowaną międzynarodową korporacją w 1986 roku. Ich jasna odzież sportowa i sukienki idealnie pasowały do ​​dekady w spodniach do włosów, aw 1990 roku podjęły firmę krok po kroku, kiedy uruchomiły swoją niezwykle popularną kolekcję perfum.

Substancje zapachowe Escada znane są ze swojej przystępności cenowej i wysokiej jakości. Podobnie jak w przypadku ich ubrań, soki są jaskrawe i skupiają się na jasnych pomysłach i koncepcjach. Pierwszymi perfumami Escada były Margaretha Ley (1990) i nie tylko nazwano ją, ale także zaprojektowała ją sama założycielka. Jest to biały kwiatek z przyprawami i świeżymi owocami na bazie drewna i wanilii. Modelka i aktorka Miranda Kerr to twarz Joyful (2014), zapach, który ma dać poczucie szczęśliwej beztroski z czarnej porzeczki, melona, ​​mandarynki, miodu i drzewa sandałowego. Ostatnio marka stała się znana ze swoich letnich kolekcji, z serii młodzieńczych świeżych i owocowych zapachów, w tym Cherry In The Air (2013), ulubiony przez fanów i jeden z najbardziej żywych i słodkich zapachów zapachowych, Born In Paradise (2014) tropikalna podróż z pina colada, ananasem i kokosem oraz Agua Del Sol (2016), orzeźwiającymi letnimi perfumami z chłodnymi lodami gruszkowymi, mrożonym sorbetem malinowym, skórką cytrusową i morelą.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.