Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Estee Lauder Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jedna z najstarszych i najbardziej znanych firm zapachowych dla kobiet i mężczyzn, Estee Lauder urodziła się w wyniku pierwszych doświadczeń luksusu powojennego. Początkowo firma była skromna w tym, co oferowała, niosąc tylko cztery produkty, ale wkrótce zorientowali się, że wpadli na lukratywny rynek, gdy zobaczyli, jak wysokie jest zapotrzebowanie i do roku 1948, zaledwie trzy lata po zakończeniu drugiego świata. wojna, Estee Lauder zabezpieczyła swoje pierwsze konto sklepu w Saks Fifth Avenue w Nowym Jorku.

Estee Lauder urodziła się i wychowała w dzielnicy Queens i od najmłodszych lat interesowała się pięknem. Założyła firmę za pomocą dwóch prostych rzeczy - pomocy wuja, który ją wspierał i niezachwianego przekonania - że każda kobieta może być piękna. Dzisiaj, ponad 60 lat później, samo to proste pojęcie dosłownie zmieniło oblicze biznesu piękności na dobre. Lauder rozpoczęła swoją działalność od zera, sprzedając produkty do pielęgnacji skóry salonom kosmetycznym i hotelom i odnosząc sukcesy w sprzedaży, zwracając uwagę na to, co zadziałało, a także na to, co nie. Następnie przekazała swoją mądrość, wiedzę i wiedzę naukową swoim doradcom kosmetycznym aż do jej śmierci w 2004 roku.

W 1953 roku Estee Lauder wprowadziła swój pierwszy zapach dla kobiet zatytułowany "Młodzieżowy Dew", a także podwoiła się jako olej do kąpieli, który wkrótce stał się luksusem powojennym, który wszyscy chcieli zdobyć - w rzeczywistości był tak popularny, że 7 lat później w 1960 roku Estee Lauder założyła swoje pierwsze międzynarodowe konto w Harrods w Londynie. Dziś ten gigant marki posiada 27 marek, w tym MAC, Darphin, Aramis, Bobbie Brown i Clinique i zatrudnia ponad 38 000 osób na całym świecie. Pod parasolem Estee Lauder znajduje się ponad 80 perfum i wód po goleniu - większość z nich jest przeznaczona dla kobiet, choć garstka mężczyzn i para są homoseksualne.

Przywództwo pani Lauder inspirowało tysiące ludzi. Otrzymała kilka wyróżnień, w tym Prezydencki Medal Wolności Stanów Zjednoczonych i Legię Honorową Francji. Jednakże, Estee Lauder nigdy nie była tak przyzwyczajona do sławy i fortuny, że zapomniała, gdzie są jej korzenie - zawsze była najszczęśliwsza doradzając kobietom podczas jej występów w sklepie. Jednym z jej ulubionych cytatów była "Telephone, Telegraph, Tell-A-Woman", ponieważ wiedziała, że ​​gdy kobieta spróbuje produktu Estée Lauder, pokochałaby go i podzieliła się z przyjaciółmi.

Kiedy firma zaczęła się reklamować, pani Lauder podkreślała, że ​​jej obrazy przedstawiają piękno, które jest zarówno aspirujące, jak i przystępne. W 1962 r. Estée Lauder rozpoczęła praktykę wyboru jednego modelu jako "twarzy" marki. Przez lata kobiety supermodelki Karen Graham, Willow Bay, Paulina Porizkova, Liya Kebede - a teraz Elizabeth Hurley, Carolyn Murphy, Hillary Rhoda i Gwyneth Paltrow - z dumą reprezentowały Estee Lauder.
Pokaż Więcej