5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Pleasures przez Estee Lauder

Na Stronie
Sortuj
Pleasures marki Estee Lauder to świeży kwiatowy zapach dla kobiet.

Ten delikatny zapach wprowadza bukiet lilii, fioletowych liści i zielonych akordów, a następnie piwonia, róże, liliowy, geranium i karo-karounde, na bazie paczuli i drzewa sandałowego.

Bestseller od ponad 20 lat, Pleasures został pierwotnie zainspirowany czystymi i upliftingowymi zapachami popularnymi w momencie premiery. Została stworzona przez synową Estee, Evelyn, która opisała ją jako zapach, który "rozwija się jak kwiat w cieple słońca".

Ciesz się codziennymi przyjemnościami dzięki temu wszech czasów ulubionemu zapachowi, dostępnemu jako woda perfumowana lub jako część wspaniałych zestawów podarunkowych.

Pleasures został wydany przez Estee Lauder w 1995 roku.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.