5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Pure White Linen przez Estee Lauder

Na Stronie
Sortuj
Pure White Linen marki Estee Lauder to kwiatowy zapach dla kobiet.

Zapach zawiera najwyższej jakości nuty grejpfruta, włoskiej mandarynki, mrożonej herbaty różanej, maliny, gruszki, jabłka granitowego smitha, zroszonej zieleni, kwitnących lilii, białej frezji, białego imbiru i kardamonu. Nuty środkowe to czerwone tulipany, absolwent róży, dzikie wiciokrzew, gardenia, tuberoza, jaśmin, miękkie tęczówki i osmantus, natomiast podstawa składa się z drewna cedrowego, paczuli i białego heliotropu.

To nowoczesna interpretacja klasycznego zapachu Laudera "White Linen". Elementy zostały wzmocnione i zamienione w jaśniejszy i bardziej ekspansywny zapach, który zachowuje świeży wygląd oryginału.

Pure White Linen został wydany w 2006 roku.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.