Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

GAP Perfumy & Perfumy dla kobiet

GAP została założona w 1969 roku przez małżeństwo Doris i Donalda Fishera. Weszły do ​​sklepów z modą, gdy trudno im było znaleźć odpowiednie dżinsy. Pierwszy sklep znajdował się na Ocean Avenue w San Francisco, w pobliżu Uniwersytetu San Fransisco, gdy sprzedawali dżinsy i płyty Leviego, aby zatrzymać młody tłum.

Rybacy prawie zbankrutowali i zaczęli sprzedawać swoje zapasy po niższej cenie. Po ustaleniu, że w ciągu kilku dni wyprzedali wszystkie swoje ubrania, zdali sobie sprawę, że rzeczywiście są klienci sklepów, a ceny po prostu wymagają korekty.

Wkrótce GAP odniosło wielki sukces sprzedając znane marki po obniżonych cenach i zaczęło otwierać kolejne sklepy, aw 1976 roku miało 180 sklepów w 21 stanach i przekroczyło sprzedaż za ponad 100 milionów dolarów.
Pod koniec lat 70-tych GAP zaczęło projektować ubrania pod własnym nazwiskiem, w tym bluzy i koszule. Okazało się, że to ich najlepszy pomysł. W 1980 roku ich własna linia GAP stanowiła 45% całej sprzedaży roku (w 1980 roku GAP zarobił prawie 500 milionów dolarów).

Dzisiaj GAP sprzedaje wszystko, od odzieży, strojów kąpielowych, ubrań fitness, butów, akcesoriów, pielęgnacji skóry i zapachów dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

GAP wypuściło swoje pierwsze perfumy w 1994 roku i od tego czasu rozwinęło liczne perfumy zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jednym z najbardziej popularnych zapachów dla kobiet jest Close Perfume (2009). Ten zapach to cudownie lekki zapach z nutą migdałową - coś, czego nie widać codziennie, ale zdecydowanie warto spróbować! Warto również wspomnieć o zbliżającym się od 2011 roku, który jest pięknym owocowym zapachem o letnim odczuciu.
Pokaż Więcej