Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Ghost Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ghost to brytyjska marka odzieżowa, a także marka perfum. Ghost została założona w 1985 roku przez projektantów Katherine Hamnet i Tanya Sarne, którzy weszli do branży mody poprzez modelowanie. Są one szczególnie znane ze względu na płynące sukienki. Niektóre z najbardziej popularnych perfum Ghost to Ghost Original, Eclipse i Luminous.

Tanya Sarne była dyrektorem kreatywnym Ghosta przez wiele lat, ale nigdy nie była szkolnym projektantem. Studiowała na uniwersytecie, ale zrezygnowała z pomocy mężowi w karierze. Po zakończeniu małżeństwa Sarne znalazła się sama z dwójką dzieci. Nie mieli dużo pieniędzy do wydania i zmuszeni do przekopywania się przez skrzynki w sklepach z artykułami używanymi, a ona zainspirowała się wyjątkowym wyglądem, który tworzyła. Postanowiła spróbować swoich sił w projektowaniu, a po dołączeniu do profesjonalnej Katherine Hamnet założyła Ghost w 1984 roku. Niezbędne dla stylu i sukcesu marki było odkrycie nowego rodzaju tkaniny. Wiskoza była produktem o niskiej wartości z celulozy bawełnianej, ale Sarne zaczęła eksperymentować z nią i odkryła, że ​​za pomocą pewnych metod suszenia wiskoza stała się doskonałą lekką tkaniną, która wyglądała fantastycznie i nie wymagała prasowania, aby pozostać przyjemna i równa. Tkanina stała się podstawą wszystkich ubrań Ducha, a zwłaszcza ich słynnych, swobodnie płynących sukienek.

Ghost od tego czasu odniósł ogromny sukces, a Sarne pozostaje głęboko zaangażowany. Sarne zaprojektowała również niezwykle udaną linię letnich sukienek od Marks and Spencer. Dzięki kreatywności i zainteresowaniu niezwykłymi materiałami, Ghost opracował wygląd, który nigdy nie opuszcza mody i ma zarówno wyjątkowość, jak i długowieczność. Pierwsze perfumy Ghost zostały wydane w 1995 roku, a od tego czasu marka wydała wiele ulubionych zapachów. Ghost or Ghost Original (2000) to owocowy zapach z kwiatowymi nutami róży i jaśminu w górnej części. Luminous (2009) to mieszanka kwiatów i owoców, w której dominują świeża pomarańcza, ananas i winogrona. Eclipse (2014) to bergamotka, cytryna, mandarynka, czarna porzeczka i róża w przepięknej butelce w kształcie półksiężyca. Zapachy z duchami są znane z wysokiej jakości i niewątpliwie eleganckich butelek.
Pokaż Więcej