5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Giorgio Armani Perfumy & Perfumy dla kobiet

Giorgio Armani to prawdziwie znane na całym świecie nazwisko w modzie i designie. Od momentu założenia w 1975 roku, Giorgio Armani rośnie w siłę, aż Armani został uznany za jednego z najlepszych projektantów na świecie w 2001 roku. Giorgio Armani przeszedł do imperium mody, które może pochwalić się ponad 300 sklepami rozłożonymi na całym świecie. 37 różnych krajów, sprzedających szeroką gamę ubrań, akcesoriów i kosmetyków. Oczywiście Armani potrzebował czasu, aby wyrosnąć na modowe imperium, które wszyscy znamy i uwielbiamy dzisiaj, a ich pierwsza seria okularów została zaprezentowana publicznie w 1988 roku, a następnie poszerzyła swoją ofertę o kolekcję prezentów w 1989 roku i wprowadzenie A / X Armani Exchange w 1991 roku, wkrótce po tym firma doświadczyła znacznie gorszej ekspansji.

Giorgio Armani ma teraz kilka kolekcji, takich jak Giorgio Armani, Collezione, Emporio Armani, A / X Armani Exchange, Armani Accessori i Armani Junior, których ubrania i dodatki są często prezentowane na dorocznym Milan Fashion Week. Inną częścią uwielbianą przez tłumy Armaniego są ich kobiece perfumy, z bogatą różnorodnością, które pasują do każdej okazji, w dowolnym czasie i miejscu. Pierwszymi perfumami dla kobiet były Armani for Women (1982), obecnie uważany za współczesny klasyk uwielbiany przez kobiety na całym świecie. Innymi popularnymi perfumami dla kobiet w swoim asortymencie są biało-kwiatowy Gio (1992), owocowy kwiatowy Acqua di Gio (1995), ciepły i pikantny Armani Mania (1999), słynne kwiatowe cytrusowe nuty Armani Code (2006), Oriental i piżmowy słodki Emporio She (2008), świeży i pikantny Idole D'Armani (2009), aromatyzująco kwiatowy Acqua di Gioia (2010), orientalny kwiatowy Armani Code Luna (2012) i owocowy słodki Si (2013) by nazwać ale kilka.

Perfumy Click to idealne miejsce na tanie perfumy Armani.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.