Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Giorgio Beverly Hills Perfumy & Perfumy dla kobiet

Giorgio Beverly Hills został wydany w 1961 roku przez Freda Haymana i George'a Granta. Był to pierwszy luksusowy butik na rogu Dayton Way i Rodeo Drive w Beverly Hills w Kalifornii. Wkrótce pojawiły się inne ekskluzywne sklepy (Gucci i Tiffany pojawiły się w połowie lat 70.), ale to Fred dostrzegł potencjał lokalizacji i założył swój wspaniały butik z modą damską na tej zwykłej ulicy ze sklepem spożywczym, stacją benzynową i sprzętem sklep.

Imię Giorgio Beverly Hills było pomysłem Freda Haymana. Pochodzi od imienia Granta i od rozrzutnego hotelu Beverly Hilton, gdzie Fred pracował jako organizator imprez dla bogatych i sławnych. Giorgio Beverly Hills nie przypominał żadnego innego luksusowego sklepu, jaki kiedykolwiek widziałeś. Pojawił się w kilku filmach, w tym w Pretty Woman z 1990 roku, gdzie był pierwszym sklepem, w którym Julia Roberts poszła na zakupy z kartą kredytową Richarda Gere'a. Kieliszek szampana czekał na ciebie, gdy kupiłeś ten sklep, a najlepsi klienci Giorgio Beverly Hills otrzymali w nagrodę kawałki ekskluzywnego kryształu Waterford.

Frank Sinatra, Nancy Reagan, Diana Ross, Charlton Heston i Elizabeth Taylor często kupowali Giorgio Beverly Hills. Na 20 urodziny sklepu postanowiono wprowadzić zapach Giorgio Beverly Hills. Musiał być odważny, uwodzicielski i reprezentować słońce, moc, urok i limuzyny stylu życia w Hollywood. Profil butelki zainspirowany był eleganckim wazonem Tiffany, a charakterystyczne żółte paski pochodziły z charakterystycznej żółtej markizy sklepu.
Giorgio Beverly Hills (lub żółty, jak to się nazywało) został wprowadzony na rynek w 1981 roku i został rozprowadzony w klimatyzacji w sklepie - kobiety go uwielbiały, a perfumy stały się bestsellerem.
Było to również jedno z pierwszych perfum, które reklamowano jako pasek zapachowy. Siedziałby na plecach damskich magazynów, a gdy oderwałeś taśmę, spotkałbyś się z potężną wonią wanilii, bursztynu i paczuli.

Żółte perfumy Giorgio Beverly Hills są dość mocne i według legendy zostały zakazane w niektórych restauracjach w latach 80-tych ze względu na ich czystą moc!

Dziś można kupić żółty w różnych zestawach prezentów, co roku Giorgio Beverly Hills wprowadza nowy zestaw prezent zawierający ten klasyczny zapach i pluszowy misia. Inne klasyczne perfumy Giorgio Beverly Hills to Wings z 1992 roku, który jest świeżym i kwiatowym zapachem dla kobiet; ten chrupiący, orzeźwiający zapach dostępny jest w eleganckiej szklanej butelce z niebiesko-niebieskim korkiem. Czerwony od 1989 r. Jest ostrym, drzewnym, omszonym zapachem. Ocean Dream z 1990 roku zawiera szereg kwiecistych nut i jest bardzo kobiecym subtelnym zapachem. To nie tylko perfumy, wody kolońskie, balsamy do ciała i markowe ubrania, które znajdziesz w sklepach Giorgio Beverly Hills, dziś również sprzedają luksusowe zegarki, okulary przeciwsłoneczne i biżuterię.
Pokaż Więcej