Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Gucci Perfumy & Perfumy dla kobiet

W 1921 roku biznesmen Guccio Gucci założył Dom Gucci. Firma miała stać się jedną z najbardziej znanych marek luksusowych na świecie. We wczesnych latach Gucci był tylko małym przedsiębiorstwem, głównie sprzedawał siodła. Później Guccio rozszerzył swoją działalność za granicą, produkując wysokiej jakości wyroby skórzane, takie jak torebki, buty i paski. Jego skórzana torebka Gucci z 1947 r. Z bambusową rączką stała się hitem wśród celebrytów i członków rodziny królewskiej i była pierwszą z wielu kultowych projektów Gucci, a także charakterystyczną czerwoną prążkowaną taśmą, którą wprowadzono do projektów Gucci w latach 50-tych. Bambus został później wymieniony w popularnych perfumach Gucci Bamboo (2015).

W latach 50. i 60. wielu gwiazd filmowych i twórców odrzutowych pojechało do Florencji, gdzie zakochali się w Gucci. Gwiazdy filmowe, takie jak Grace Kelly, Peter Sellers i Audrey Hepburn pozowały w ubraniach, obuwiu i akcesoriach Gucci do znanych magazynów lifestylowych, dzięki czemu marka Gucci stała się międzynarodowym symbolem. Jackie Kennedy została zauważona z torbą Gucci, która dziś jest znana jako kultowa Jackie O; do dziś jest bestsellerem.

W latach 70-tych Gucci wprowadziło na rynek swoją pierwszą kolekcję odzieży z logo GG. Stali się znani ze swojego ponadczasowego wzornictwa i wysokiej jakości, a także unikalnego połączenia innowacyjnego rzemiosła. Flagowy sklep w Beverly Hills został przebudowany w 1977 roku, umożliwiając takim osobom jak Rita Hayworth lub Michael Caine przeglądanie 10 000 dolarów torebek, wraz ze złotymi i diamentowymi łańcuchami.

Lata 80. były burzliwe dla rodziny Gucci. Marka została prawie zniszczona z powodu wewnętrznych sporów rodzinnych, uchylania się od opodatkowania, a nawet morderstw! Nieoczekiwanie, marka została uratowana przez młodego amerykańskiego projektanta mody Toma Forda, który został zatrudniony przez Gucci'ego 1990. Pierwszy Tom Ford był tam, aby zaprojektować gotową linię ubrań, ale później został powołany na stanowisko dyrektora kreatywnego i pod jego kierownictwem. zarządzanie Gucci został przywrócony do dawnej świetności. W 1997 roku Tom Ford wpłynął na decyzje podejmowane przez Gucci Group, kupując Yves Saint Laurent, Bottega Veneta i Boucheron. Do 2001 roku Tom Ford był zaangażowany we wszystkie ważne decyzje biznesowe dla Grupy Gucci, ale później opuścił firmę, aby założyć własną markę.

Kultowe produkty, takie jak wzór Flora, torba Jackie O i torba Bamboo, przyczyniły się do tego, że marka Gucci została uznana za najbardziej pożądaną markę luksusową na świecie przez firmę Nielsen w 2007 roku. Gucci ma ponad 400 sklepów Gucci lub sklepów Gucci na całym świecie wszystko od okularów przeciwsłonecznych, torebek, pasków i butów po chłodnice do wina i ramki do zdjęć.

W 1974 roku Gucci wprowadził swój pierwszy zapach, Gucci nr 1 dla kobiet. Od tego czasu opracowano kilka perfum i zapachów Gucci, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wiele z nich ma legendarny status wśród kolekcjonerów perfum, takich jak Gucci 3 i L'Arte di Gucci. Jednym z naszych ulubionych perfum Gucci jest Gucci By Gucci z 2007 roku, który jest piżmowym zmysłowym zapachem miodu. Dzięki eleganckiej równowadze egzotycznej guawy, haitańskiego kwiatu tiare, paczuli, piżma i miodu, jest idealnym zapachem na noc.

Zapach Gucci Guilty przeznaczony jest dla czarujących, odważnych i seksownych kobiet, które lubią spędzać miło czas. Dzięki kultowemu logo GG i niesamowitej mieszance mandarynki, różowego pieprzu, geranium, bursztynu i paczuli ten zapach jest nie tylko przyjemnością dla oczu, ale również dla nosa. Kilka wydań oryginalnych perfum Gucci Guilty pojawiło się na przestrzeni lat, takich jak Gucci Guilty Black Pour Femme, Gucci Guilty Diamond i Gucci Guilty Studs Pour Femme. Pierwszy Gucci Rush został wydany w 1999 roku. Kompozycja jest przepiękną mieszanką egzotycznych kwiatów i wyjątkową mieszanką kolendry, wanilii i paczuli. Gucci Bamboo dołączyła do kolekcji perfum Gucci w 2015 roku. Jest to intensywny, pełen wdzięku i delikatny zapach z cytrusowymi akordami i kwiatowym sercem. Idealny zapach do nakładania warstw za pomocą balsamu do ciała Bamboo i dezodorantu Bamboo dla dodatkowej trwałości.

Zobacz wszystko

Gucci linia czasu

1996
2020
2017
2017
2015
2010
2010
2009
2009
2007
2006
2006
2004
2004
Envy Me
ENVY ME

Envy Me by Gucci to świeży i kwiatowy zapach dla...

2001
2001
Rush 2
RUSH 2

Rush 2 by Gucci to kwiatowy i drzewny zapach dla kobiet....

1999
1999
Rush
RUSH

Gucci Rush marki Gucci to świeży i kwiatowy zapach dla...

1997
1997
Gucci
Kolekcje
JUŻ OD
187
Gucci Bamboo
JUŻ OD
112
Gucci Bloom
JUŻ OD
161
Gucci Bloom Acqua di Fiori
JUŻ OD
234
Gucci Bloom Nettare Di Fiori
JUŻ OD
194
Gucci Flora Glorious Mandarin
JUŻ OD
141
Gucci Flora Gorgeous Gardenia
JUŻ OD
247
Gucci Flora Gracious Tuberose
JUŻ OD
184
Gucci Gucci by Gucci
JUŻ OD
158
Gucci Gucci Guilty Intense
JUŻ OD
222
Gucci Gucci Guilty Platinum
JUŻ OD
101
Gucci Guilty
JUŻ OD
169
Gucci Guilty Black Pour Femme
JUŻ OD
391
Gucci Intense Oud
JUŻ OD
222
Gucci Mémoire d'une Odeur
JUŻ OD
131
Gucci Premiere
JUŻ OD
147
Gucci Rush
RUSHGucci Rush marki Gucci to świeży i kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
137
Gucci Rush 2
RUSH 2Rush 2 by Gucci to kwiatowy i drzewny zapach dla kobiet....