Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Guess Perfumy & Perfumy dla kobiet

Guess to amerykańska marka odzieżowa założona przez braci Marciano; Georges, Maurice, Armand i Paul. Ta popularna marka znana jest z jeansów oraz serii bardzo udanych perfum, w tym Guess Original (1990), Guess Gold (2007) oraz Guess Dare (2014).

Bracia pochodzili z Maroka, ale przez wiele lat mieszkali we Francji, gdzie prowadzili kilka sklepów odzieżowych na Riwierze Francuskiej. W 1981 roku zdecydowali się zacząć od nowa w USA i otworzyli sklep w Beverly Hills, jednej z najbogatszych części Los Angeles. Bracia regularnie odwiedzali LA przed przeprowadzką i byli pod silnym wpływem amerykańskiej kultury. Georges Marciano sam stworzył dżinsy do sklepu, a jego denimowe projekty stały się ważną częścią Guess.

W latach 90-tych firma rozszerzyła swoją działalność na Europę i Japonię. Na całym świecie były setki sklepów Guess, w których klienci mogli robić zakupy na torebki, buty, dżinsy i zegarki. Firma kontynuuje działalność w latach 2000, wykorzystując modele takie jak Paris Hilton i Gigi Hadid.

Popularnym aspektem firmy były fantastyczne perfumy. "Guess Original" to oczywiście pierwsze perfumy dla kobiet. Podobnie jak wiele zapachów Guess, jest to świeży i owocowy zapach, a Original ma cudowną mieszankę cytryny, grejpfruta, czarnej porzeczki i kwiatów na bazie drewna i wanilii. Guess Gold (2007) to owocowy kwiat z mrożonymi cytrusami, ananasem, jaśminem, lotosem i różą na drewnie i wetiwerii. Wiele zapachów dla kobiet marki Guess jest dostępnych w zestawie podarunkowym zawierającym żele pod prysznic i balsam do ciała o tych samych wspaniałych zapachach.
Pokaż Więcej