5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Guy Laroche Perfumy & Perfumy dla kobiet

Guy Laroche był francuskim kapeluszowcem i projektantem. Był synem właściciela hotelu i spędził dzieciństwo w portowym mieście La Rochelle. Laroche założył własną firmę w latach 50-tych po kilkudziesięciu latach pracy w projektowaniu kapeluszy. Przechodząc od tradycyjnej tartery, zaczął robić sukienki we własnym salonie, a wkrótce jego haute couture pojawiły się na wybiegach na całym świecie. Był także pionierem we francuskim ubraniu gotowym do użycia, zainspirowanym podróżami do Stanów Zjednoczonych. Na początku lat 60. uniósł brwi dzięki kombinezonom i kombinezonom, które dziesięć lat później stały się popularne w modzie. Uwielbiał kobiecą sylwetkę i zawsze chciał stworzyć ubranie, które pasowało do kobiecej figury, a nie na odwrót. Był także zdecydowany oferować swoje piękne ubrania w najlepszej możliwej cenie, upewniając się, że jego projekty są znacznie tańsze niż jego konkurentów. Marka ma także długą historię wspierania kreatywnych talentów. Projektanci tacy jak Issey Miyake i Valentino Garavani z Valentino pracowali dla Laroche w młodości. Laroche przeszedł w 1989 roku, ale firma kontynuuje swoją działalność, zabierając markę w przyszłość, ale zawsze z nogą w pomysłach i projektach Laroche.

Pierwsze perfumy Guy Laroche zostały wydane w 1966 roku. To był Fidji, zapach o wpływach tropikalnych, który miesza świeże cytrusy i zioła z roślinnymi kwiatami, takimi jak róża, jaśmin i fiołek o pikantnym ostrzu. Opiera się na wyspie na południowym Pacyfiku o tej samej nazwie i zabiera użytkownika na tropikalny urlop z mieszanką owoców, kwiatów i słonecznych świeżych nut. Perfumy Fidji pozostały klasyczne, a po nich pojawiło się wiele innych fantastycznych zapachów Guy Laroche. J'ai Osé (1978) zawiera aldehydy, kolendrę, brzoskwinię i różę, natomiast Clandestine (1986) to ukwiecony bukiet, który jest jeszcze piękniejszy w porównaniu z miodem i ananasem.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.