Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Gwen Stefani Perfumy & Perfumy dla kobiet

Gwen Stefani to amerykańska gwiazda muzyki pop, która zyskała sławę jako kobieta w No Doubt. Od tego czasu rozpoczęła niezwykle udaną serię kolekcjonerskich zapachów; Miłośnicy Harajuku.

Jako jedna z czwórki dzieci Dennisa Stefaniego i Patty Flynn, Gwen otrzymała rolę opiekuna w swojej rodzinie na początku. Chociaż Gwen Renée Stefani urodziła się 3 października 1969 roku, wygląda co najmniej o 15 lat młodziej, co przypisujemy jej włoskim, amerykańskim, irlandzkim, szkockim i norweskim przodkom. Nazwana na cześć stewardesy z powieści Lotusa z 1968 roku i hitowego singla "Walk Away Renée" The Four Tops. Stefani zaczęła swoją drogę do sławy, gdy jej brat zatrudnił ją jako wokalistę w tle dla jego zespołu ska No Doubt. Kiedy oryginalny wokalista, Spence, popełnił samobójstwo, zastąpiła go. Widzieliśmy jej występy u boku członków zespołu Tony Kanala, Toma Dumonta, Adriana Younga, Gabriasa McNaira i Stephena Bradleya przez 29 lat (1986-2015). Jej brat Eric opuścił zespół po kilku latach, aby rozpocząć karierę w animacji i zaczął pracować dla The Simpsons. Oprócz sukcesu No Doubt, solowa piosenka Gwen Hollaback Girl była pierwszym utworem solowego artysty, który sprzedał ponad milion kopii online.


Wiadomym jest, że Gwen ma słabość do kontynentu azjatyckiego. Kiedy tsunami uderzyło w Tōhoku, natychmiast przekazała 700 000 funtów na fundusz Save the Children Japan Children in Emergency. Gwen założyła własną linię ubrań w 2004 roku, nosząc nazwę swojego pierwszego albumu L.A.M.B (Love, Angel, Music, Baby).

Po wydaniu tylko jednego zapachu pod swoim rzeczywistym nazwiskiem, L lub L.A.M.B. (2007), wszystkie inne zapachy wprowadzane są pod marką Harajuku Lovers. Kolekcja Harajuku Lovers, kolejna oda do kultury azjatyckiej, skupia się na postaciach G, Baby, Lil 'Angel, Love and Music. Wszystkie butelki perfum są wyposażone w uroczą lalkę na wierzchu, a każda z nich jest inna, dzięki czemu ta seria jest świetna dla kolekcjonerów. W latach 2009-2015 Gwen wydała pięć różnych kolekcji z nowymi wersjami oryginalnych zapachów.
Pokaż Więcej