Helena Rubinstein Perfumy & Perfumy dla kobiet

Helena Rubinstein rozpoczęła swoją udaną działalność w zakresie kosmetyków i produktów kosmetycznych dla kobiet i mężczyzn w 1902 roku, tworząc innowacyjne koncepcje, takie jak reżimy pielęgnacyjne i dodając ekspertyzy techniczne do produkcji swoich produktów do pielęgnacji skóry. We wczesnych dziesięcioleciach XX wieku Rubinstein stworzył pierwszy wodoodporny tusz do rzęs i pierwszy nowoczesny tusz do rzęs.

Jej produkty zawierają witaminy i retinol, a także wprowadziła ideę kremów przeciwutleniających do świata kosmetyków. Ta innowacyjna koncepcja stworzyła produkty takie jak Powercell, Skin Rehab, Serum Jour i inne kremy do pielęgnacji skóry. Była także jedną z pierwszych osób, które mówiły o tym, że różne rodzaje skórek wymagają różnych rodzajów leczenia.

Ostatnio marka opracowała kosmetyki i produkty do pielęgnacji skóry oparte na chirurgii plastycznej, we współpracy z doktorem Pfulgiem, twórcą Laclinic-Montreux, w celu uzyskania podobnych efektów na skórze bez potrzeby interwencji. Wspólnie stworzyli linię Re-Plasty, której produkty mają na celu przywrócenie plastyczności skóry, takiej jak High Definition Peel lub Mesolift Cosmetic.

To udane imperium kosmetyków produkuje tonery, maski, środki czyszczące, środki do demakijażu, kremy na dzień, kremy na noc, serum, produkty do pielęgnacji oczu, kosmetyki do opalania, a nawet dezodoranty. Niektóre z jego największych kolekcji to między innymi Collagenist, Life Pearl, Prodigy i Pure Ritual.

Helena Rubinstein wydała również wiele popularnych perfum na przestrzeni lat, takich jak zapach Apple Blossom (1938), który jest obecnie produkowany przez Kent Cosmetics. W latach 70-tych marka wypuściła zapach Blazer z zielonymi nutami. Jednym z najlepiej sprzedających się zapachów Heleny Rubinstein dla kobiet jest Barynia (1985), kwiatowy i egzotyczny zapach dla kobiet.

Zobacz wszystko

Helena Rubinstein linia czasu

1984
2010
2009
2009
1985
1985
Helena Rubinstein
Kolekcje
JUŻ OD
11
Helena Rubinstein Barynia