5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Hello Kitty Perfumy & Perfumy dla kobiet

Hello Kitty to fikcyjna postać wprowadzona przez japońską firmę Sanrio w 1974 roku. Oryginalnie stworzona w celu zwiększenia sprzedaży towarów firmowych poprzez dodanie uroczych detali, kotka została dodana do torebki winylowej obok słowa "cześć". Projekt Hello Kitty doprowadził do nieoczekiwanego sukcesu Sanrio, a zaledwie 2 lata później zaczęto sprzedawać produkty Hello Kitty w USA. Stale poszerzająca się oferta produktów Hello Kitty obejmowała zabawki, odzież, akcesoria, a nawet artykuły gospodarstwa domowego i konta bankowe, a także perfumy Hello Kitty.

Firma Hello Kitty została początkowo wprowadzona na rynek, by przemawiać do dzieci, ale dzięki jej rosnącym sukcesom Sanrio zmieniła strategie marketingowe i zaczęła sprzedawać produkty także dorosłym. Doprowadziło to do nawiązania współpracy z uznanymi, luksusowymi markami, takimi jak producent gitar Fender i marka OPI do pielęgnacji paznokci. Szczególnie lubiany kot z kreskówek, ludzie na Tajwanie mogą mieć swoje dziecko w szpitalu położniczym o tematyce Hello Kitty i latać na wakacjach w Hello Kitty Airbus.

Kolekcja perfum Hello Kitty zawiera głównie kobiece zapachy przeznaczone dla młodszego użytkownika. Przykładem tego są słodkie i owocowe perfumy Hello Kitty Eau de Toilette i Hello Kitty Girl. Przeznaczony dla bardziej dojrzałej kobiety, Hello Kitty Woman (2009) to kwiatowo-owocowy perfum stworzony przez perfumiarkę Corinne Cachen, która stworzyła również perfumy dla takich marek jak Montblanc i The Body Shop. Kobiecy zapach zawiera nutę lukrecji, wanilii, maliny i frangipani.
Kanadyjska Popstar Avril Lavigne nawiązała do japońskiego kota w utworze Hello Kitty z 2013 roku. Od 1983 roku Hello Kitty jest amerykańskim ambasadorem dzieci w Unicef. Na 40 urodziny Hello Kitty marka była warta miliardy i pojawia się na ponad 50 000 produktów sprzedanych w ponad 60 krajach na całym świecie.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.