Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Hermes Perfumy & Perfumy dla kobiet

Dziś Hermès znane są głównie ze swoich torebek, apaszek i perfum, ale ta ceniona marka towarów luksusowych zaczęła sprzedawać uprząż końską. Thierry Hermès był niemiecko-francuskim biznesmenem, który dostarczył arystokratom w Paryżu uprzęże i inny sprzęt do horsingu o najwyższej jakości. Po jego śmierci firma została odziedziczona przez syna i pozostała w rodzinie przez ponad 100 lat. W tym czasie zaczęli wykorzystywać swoją biegłość ze skórą w nowy sposób i powoli, ale pewnie marka skupiła się na skórzanych torbach zamiast siodeł i uprzęży.

W 1949 r. Wypuszczono pierwsze perfumy Hermes. Został nazwany Eau d'Hermès i był uniseksualnym zapachem z naciskiem na przyprawy i zioła, a także mocną nutą skóry jako odniesieniem do słynnych toreb i galanterii skórzanej. Ich szale również stały się zakorzenione w kulturze francuskiej, aw latach 50. i 60. kilka ich toreb zostało zmienionych na cześć znanych ludzi, którzy je faworyzowali, takich jak Grace Kelly i Jane Birkin. W tym czasie przyjęli także nowy profil graficzny, wykorzystując teraz niezbędne pomarańczowe skrzynki i logotyp wózka, który znajdziemy we wszystkich swoich produktach.
W latach 70-tych marka popadła w kłopoty finansowe, ponieważ wielu konkurentów zaczęło używać tańszych materiałów syntetycznych. Hermés przetrwał, trzymając się swoich pistoletów i skupiając się na produktach wysokiej jakości wykonanych z najlepszych możliwych elementów, mając jednocześnie na celu przedstawienie ich produktów młodym ludziom. Do dziś żaden z produktów nie jest wytwarzany w fabrykach, lecz ręcznie we Francji. To się opłaciło, a Hermes był w stanie pozostać istotnym dla całego nowego pokolenia, utrzymując firmę przy życiu i prowadząc do ogromnego sukcesu w nadchodzących dziesięcioleciach. Ostatnim prawdziwym członkiem rodziny Hermès do kierowania firmą był Jean-Louis Dumas-Hermès, który przeszedł na emeryturę we wczesnych latach. Od tego czasu inni zajmują się sprawami biznesowymi, ale jego syn Thomas Dumas-Hermès nadal kieruje kreatywną stroną firmy.

Perfumy Hermesa są teraz prawdopodobnie tak popularne, jak ich legendarne torby. Eau des Merveilles (2004) inspirowany jest magią kobiecości i oceanu dzięki złożonej mieszance owoców, nut morskich i kwiatów. Jedną z najpopularniejszych współczesnych serii jest prawdopodobnie Un Jardin, który został wprowadzony w 2005 roku z Un Jardin en Méditerranée. Ta seria gra z naturalnymi zapachami roślin, tkanie razem kwiatów, fig i owoców cytrusowych, aby stworzyć poczucie otaczającego użytkownika ogrodu. Podążają za nim inni, jak ukochany Un Jardin Sur De Nil, który odtwarza ogród w pobliżu Nilu z egzotycznymi nutami, takimi jak zielone mango, lotos, kadzidło i jawor.
Pokaż Więcej