Hermes Perfumy & Perfumy dla kobiet

Dziś Hermès znane są głównie ze swoich torebek, apaszek i perfum, ale ta ceniona marka towarów luksusowych zaczęła sprzedawać uprząż końską. Thierry Hermès był niemiecko-francuskim biznesmenem, który dostarczył arystokratom w Paryżu uprzęże i inny sprzęt do horsingu o najwyższej jakości. Po jego śmierci firma została odziedziczona przez syna i pozostała w rodzinie przez ponad 100 lat. W tym czasie zaczęli wykorzystywać swoją biegłość ze skórą w nowy sposób i powoli, ale pewnie marka skupiła się na skórzanych torbach zamiast siodeł i uprzęży.

W 1949 r. Wypuszczono pierwsze perfumy Hermes. Został nazwany Eau d'Hermès i był uniseksualnym zapachem z naciskiem na przyprawy i zioła, a także mocną nutą skóry jako odniesieniem do słynnych toreb i galanterii skórzanej. Ich szale również stały się zakorzenione w kulturze francuskiej, aw latach 50. i 60. kilka ich toreb zostało zmienionych na cześć znanych ludzi, którzy je faworyzowali, takich jak Grace Kelly i Jane Birkin. W tym czasie przyjęli także nowy profil graficzny, wykorzystując teraz niezbędne pomarańczowe skrzynki i logotyp wózka, który znajdziemy we wszystkich swoich produktach.
W latach 70-tych marka popadła w kłopoty finansowe, ponieważ wielu konkurentów zaczęło używać tańszych materiałów syntetycznych. Hermés przetrwał, trzymając się swoich pistoletów i skupiając się na produktach wysokiej jakości wykonanych z najlepszych możliwych elementów, mając jednocześnie na celu przedstawienie ich produktów młodym ludziom. Do dziś żaden z produktów nie jest wytwarzany w fabrykach, lecz ręcznie we Francji. To się opłaciło, a Hermes był w stanie pozostać istotnym dla całego nowego pokolenia, utrzymując firmę przy życiu i prowadząc do ogromnego sukcesu w nadchodzących dziesięcioleciach. Ostatnim prawdziwym członkiem rodziny Hermès do kierowania firmą był Jean-Louis Dumas-Hermès, który przeszedł na emeryturę we wczesnych latach. Od tego czasu inni zajmują się sprawami biznesowymi, ale jego syn Thomas Dumas-Hermès nadal kieruje kreatywną stroną firmy.

Perfumy Hermesa są teraz prawdopodobnie tak popularne, jak ich legendarne torby. Eau des Merveilles (2004) inspirowany jest magią kobiecości i oceanu dzięki złożonej mieszance owoców, nut morskich i kwiatów. Jedną z najpopularniejszych współczesnych serii jest prawdopodobnie Un Jardin, który został wprowadzony w 2005 roku z Un Jardin en Méditerranée. Ta seria gra z naturalnymi zapachami roślin, tkanie razem kwiatów, fig i owoców cytrusowych, aby stworzyć poczucie otaczającego użytkownika ogrodu. Podążają za nim inni, jak ukochany Un Jardin Sur De Nil, który odtwarza ogród w pobliżu Nilu z egzotycznymi nutami, takimi jak zielone mango, lotos, kadzidło i jawor.

Zobacz wszystko

Hermes linia czasu

Hermes
Kolekcje
JUŻ OD
213
Hermes 24 Faubourg
JUŻ OD
421
JUŻ OD
69
Hermes Eau d'Orange Verte
JUŻ OD
76
Hermes Eau de Citron Noir
JUŻ OD
319
Hermes Eau de Gentiane Blanche
JUŻ OD
333
Hermes Eau de Mandarine Ambrée
JUŻ OD
329
Hermes Eau de Narcisse Bleu
JUŻ OD
106
Hermes Eau de Néroli Doré
JUŻ OD
114
Hermes Eau de Pamplemousse Rose
JUŻ OD
76
Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate
JUŻ OD
130
Hermes Eau Des Merveilles
JUŻ OD
199
Hermes Eau des Merveilles Bleue
JUŻ OD
305
Hermes Elixir Des Merveilles
JUŻ OD
157
Hermes Jour d'Hermes
JUŻ OD
245
Hermes Jour d'Hermes Absolu
JUŻ OD
231
Hermes Kelly Caleche
JUŻ OD
325
Hermes L'Ambre des Merveilles
JUŻ OD
125
Hermes Le Jardin de Monsieur Li
JUŻ OD
100
Hermes Twilly d'Hermès
TWILLY D'HERMÈSTwilly d'Hermès marki Hermès to kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
254
Hermes Un Jardin Apres La Mousson
JUŻ OD
162
Hermes Un Jardin En Mediterranee
JUŻ OD
256
Hermes Un Jardin Sur La Lagune
JUŻ OD
157
Hermes Un Jardin Sur Le Nil
JUŻ OD
162
Hermes Un Jardin Sur Le Toit
JUŻ OD
261
Hermes Voyage d'Hermes