5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Hugo Boss Perfumy & Perfumy dla kobiet

Założony w Metzingen, Niemcy w 1924 roku, Hugo Boss był przede wszystkim firmą odzieżową. Od lat siedemdziesiątych firma rozwija się dynamicznie, a marka Hugo Boss można teraz znaleźć w ponad 6000 sklepach na całym świecie, w tym w ponad 1300 sklepach Hugo Boss.
Hugo Boss rozpoczął projektowanie odzieży damskiej od 1998 roku. Odzież damska od Hugo Boss jest teraz podzielona na 4 główne marki: Hugo, która produkuje nowoczesną odzież progresywną i była pierwszą marką produkującą odzież damską; Boss Black (zwany także po prostu Boss) jest największą z marek i produkuje klasyczną odzież; Boss Orange produkuje codzienną odzież damską; Boss Green (znany również jako Boss Sport) produkuje odzież sportową, z której wiele jest w tematyce golfowej.

Pierwszy perfum Hugo Boss dla kobiet został wydany w 1997 roku i był po prostu nazywany Hugo Woman, aktywnym zapachem z mango i goryczką mandarynki na ciepłej podstawie z drzewa cedrowego i sandałowego. Od tego czasu stała się najlepiej sprzedającym się zapachem na całym świecie i zaowocowała pojawieniem się wielu innych najlepiej sprzedających się zapachów marki Hugo Boss, w tym Boss Femme (2001), Boss XX (2007) i Boss Orange (2009). Boss XX został zrealizowany we współpracy z Boss XY dla mężczyzn, oznaczając różne chromosomy płci.
Od 1996 roku Hugo Boss sponsoruje nagrodę Hugo Boss Price i roczną nagrodę w wysokości 100 000 USD. Hugo Boss sponsorował także różne eksponaty muzealne i zajęcia w Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku, które zarządzają nagrodą. W swoich kampaniach marketingowych Hugo Boss często wyróżniał się znanymi osobistościami, takimi jak Sienna Miller dla Boss Orange.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.