Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Hugo Boss Perfumy & Perfumy dla kobiet

Założony w Metzingen, Niemcy w 1924 roku, Hugo Boss był przede wszystkim firmą odzieżową. Od lat siedemdziesiątych firma rozwija się dynamicznie, a marka Hugo Boss można teraz znaleźć w ponad 6000 sklepach na całym świecie, w tym w ponad 1300 sklepach Hugo Boss.
Hugo Boss rozpoczął projektowanie odzieży damskiej od 1998 roku. Odzież damska od Hugo Boss jest teraz podzielona na 4 główne marki: Hugo, która produkuje nowoczesną odzież progresywną i była pierwszą marką produkującą odzież damską; Boss Black (zwany także po prostu Boss) jest największą z marek i produkuje klasyczną odzież; Boss Orange produkuje codzienną odzież damską; Boss Green (znany również jako Boss Sport) produkuje odzież sportową, z której wiele jest w tematyce golfowej.

Pierwszy perfum Hugo Boss dla kobiet został wydany w 1997 roku i był po prostu nazywany Hugo Woman, aktywnym zapachem z mango i goryczką mandarynki na ciepłej podstawie z drzewa cedrowego i sandałowego. Od tego czasu stała się najlepiej sprzedającym się zapachem na całym świecie i zaowocowała pojawieniem się wielu innych najlepiej sprzedających się zapachów marki Hugo Boss, w tym Boss Femme (2001), Boss XX (2007) i Boss Orange (2009). Boss XX został zrealizowany we współpracy z Boss XY dla mężczyzn, oznaczając różne chromosomy płci.
Od 1996 roku Hugo Boss sponsoruje nagrodę Hugo Boss Price i roczną nagrodę w wysokości 100 000 USD. Hugo Boss sponsorował także różne eksponaty muzealne i zajęcia w Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku, które zarządzają nagrodą. W swoich kampaniach marketingowych Hugo Boss często wyróżniał się znanymi osobistościami, takimi jak Sienna Miller dla Boss Orange.

Zobacz wszystko

Hugo Boss linia czasu

Hugo Boss
Kolekcje
JUŻ OD
149
Hugo Boss Boss Jour Lumineuse
JUŻ OD
138
Hugo Boss Boss Jour Pour Femme
JUŻ OD
118
Hugo Boss Boss Ma Vie
JUŻ OD
141
Hugo Boss Boss Ma Vie L'Eau
JUŻ OD
137
Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme
JUŻ OD
105
Hugo Boss Boss Orange Woman
JUŻ OD
90
Hugo Boss Boss The Scent For Her
JUŻ OD
127
Hugo Boss Boss Woman
JUŻ OD
109
Hugo Boss Deep Red
JUŻ OD
96
Hugo Boss Femme
JUŻ OD
95
Hugo Boss Hugo
HUGOHugo by Hugo Bossa to świeży, kwiatowy i drzewny zapach dla...
JUŻ OD
115
Hugo Boss Hugo Woman Extreme
JUŻ OD
160
Hugo Boss Pure Purple
PURE PURPLEPure Purple marki Hugo Boss to słodki zapach dla kobiet....
JUŻ OD
141
Hugo Boss The Scent for Her Intense