Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Hugo Boss Perfumy & Perfumy dla kobiet

Założony w Metzingen, Niemcy w 1924 roku, Hugo Boss był przede wszystkim firmą odzieżową. Od lat siedemdziesiątych firma rozwija się dynamicznie, a marka Hugo Boss można teraz znaleźć w ponad 6000 sklepach na całym świecie, w tym w ponad 1300 sklepach Hugo Boss.
Hugo Boss rozpoczął projektowanie odzieży damskiej od 1998 roku. Odzież damska od Hugo Boss jest teraz podzielona na 4 główne marki: Hugo, która produkuje nowoczesną odzież progresywną i była pierwszą marką produkującą odzież damską; Boss Black (zwany także po prostu Boss) jest największą z marek i produkuje klasyczną odzież; Boss Orange produkuje codzienną odzież damską; Boss Green (znany również jako Boss Sport) produkuje odzież sportową, z której wiele jest w tematyce golfowej.

Pierwszy perfum Hugo Boss dla kobiet został wydany w 1997 roku i był po prostu nazywany Hugo Woman, aktywnym zapachem z mango i goryczką mandarynki na ciepłej podstawie z drzewa cedrowego i sandałowego. Od tego czasu stała się najlepiej sprzedającym się zapachem na całym świecie i zaowocowała pojawieniem się wielu innych najlepiej sprzedających się zapachów marki Hugo Boss, w tym Boss Femme (2001), Boss XX (2007) i Boss Orange (2009). Boss XX został zrealizowany we współpracy z Boss XY dla mężczyzn, oznaczając różne chromosomy płci.
Od 1996 roku Hugo Boss sponsoruje nagrodę Hugo Boss Price i roczną nagrodę w wysokości 100 000 USD. Hugo Boss sponsorował także różne eksponaty muzealne i zajęcia w Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku, które zarządzają nagrodą. W swoich kampaniach marketingowych Hugo Boss często wyróżniał się znanymi osobistościami, takimi jak Sienna Miller dla Boss Orange.
Pokaż Więcej