Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Iceberg Perfumy & Perfumy dla kobiet

ICEBERG została założona w 1974 roku przez Silvano Gerani i Guilianę Marchini we Włoszech. Jest własnością grupy Gilmar, założonej przez małżeństwo w 1962 r. Poza Rimini. ICEBERG początkowo sprzedawał niekonwencjonalne wyroby z dzianiny i odzież sportową z kultowymi motywami z kreskówek, które zyskały sławę w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. Ich oferta obejmuje teraz męską, damską i dziecięcą modę, artykuły gospodarstwa domowego i ekskluzywne wody mineralne, a także serię ekskluzywnych perfum. Produkty firmy są dostępne w ich własnych sklepach ICEBERG oraz w wielu sklepach na całym świecie.

Zainspirowany gatunek American Pop Art i chętni kolekcjonerów swojej sztuki, Gerani i Marchini stworzyli swoje kolorowe kolekcje z najnowszymi technologiami i materiałami. Pierwsza linia odzieży męskiej została zaprezentowana w 1974 roku, a następnie w kolekcji odzieży damskiej w 76 roku. Debiut na pasie startowym ICEBERG odbył się w Mediolanie jesienią 1995 roku, gdzie od tego czasu wytwórnia regularnie prezentuje swoje najnowsze kolekcje. ICEBERG wcześniej zatrudnił znanych projektantów, takich jak Marc Jacobs i Giambattista Valli, przed ich przełomem.

W latach 80. ICEBERG zwrócił uwagę na swoją kampanię reklamową "I Contemporanei", która odbyła się we współpracy z fotografem Oliviero Toscani, który wyprodukował szereg portretów znanych współczesnych, takich jak Mimmo Paladino, tancerka baletowa Carla Fracci, artysta Andy Warhol i inni projektanci mody Franco Moschino i Vivienne Westwood, marka została wyróżniona przez wiele celebrytów, w tym Isabellę Rossellini, Paris Hilton, Sophię Coppola i Naomi Campbell.

ICEBERG wydał swój pierwszy kobiecy zapach w 1989 roku, a wraz z Selective Beauty firma dodała nowe zapachy do swojego katalogu od tego czasu. Debiutowy zapach to kwiatowy zapach owocowy Iceberg dla kobiet (1989), a następnie wspaniałe perfumy, takie jak kwiatowo-wodne Twice (1995), orientalny kwiatowy zapach ICEBERG (2008) oraz kwiatowa owocowa White Iceberg (2013). Kolekcja Eau de Iceberg 74 zawiera kobiece zapachy, takie jak kwiatowo-owocowy napój Eau de Iceberg Pour Femme (2010), kwiatowy Eau de Iceberg Wild Rose (2012) oraz drzewne Eau de Iceberg Sensual Musk (2013). Zapachy ICEBERG powstają we współpracy z perfumiarzami takimi jak Sophie Labbe, Antoine Maisondieu i Sonia Constant.
Pokaż Więcej