5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Instituto Español Perfumy & Perfumy dla kobiet

Instituto Español położony jest na obrzeżach parku narodowego Doñana na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Oferuje przyjazne dla środowiska i zrównoważone produkty do kąpieli i ciała dla kobiet i mężczyzn, w tym środki do mycia i nawilżania, produkty do pielęgnacji włosów, kosmetyki do pielęgnacji twarzy i zapachy.

Wszystkie produkty opracowywane są w połączeniu z dermatologami i produkowane w Hiszpanii. W ich historycznie ważnej fabryce znajduje się również muzeum kosmetyków i perfum.

Do najpopularniejszych kobiecych zapachów należy owocowy zapach Agua Fresca de Azahar, który łączy w sobie błyszczące nutki cytrusowe, takie jak mandarynka, klementyna i bergamotka w nutach z delikatnymi kwiatowymi akcentami kwiatu pomarańczy i jaśminu w środkowej nutce zakończonej aromatycznymi nutami piżma i bursztynu w bazie. Najsławniejszą kolekcją zapachów firmy jest kolekcja Aire de Sevilla. Jego zapach w aromacie kwiatów Aire de Sevilla Eau de Toilette rozpoczyna się od świeżych zielonych kwiatów w górnej nutce, a następnie miękkich białych kwiatów, takich jak kwiat pomarańczy i jaśmin, a kończy się w drzewnej bazie składającej się z cedru, drzewa sandałowego i wetiweru. Innymi znanymi żeńskimi zapachami z kolekcji Aire de Sevilla są orientalne owocowe La Vida Es Bella z nutami czarnej porzeczki, gruszki, jaśminu, irysa, wanilii, praliny, paczuli i bobu tonka oraz kwiatowo-świeżą Primavera, kompozycja łącząca w sobie zapach kwiaty takie jak jaśmin, kwiat pomarańczy, gardenia z nutą drzewa sandałowego i bursztynu.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.