Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jade Goody Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jade Cerisa Lorraine Goody była gwiazdą telewizji reality show, która po raz pierwszy znalazła się w centrum uwagi trzeciego sezonu reality show Big Brother. Urodzona w Londynie, Goody pochodzi z niestabilnej rodziny, a następnie przeniosła się do Upshire w Essex, gdzie kształciła się i pracowała jako pielęgniarka stomatologiczna. Przed jej przedwczesną śmiercią w 2009 roku zagrała w kilku innych programach telewizyjnych, opublikowała 2 autobiografie i wydała dwa bardzo udane perfumy.

Jade po raz pierwszy weszła do domu Big Brother w 2002 roku, gdzie zdobyła publiczność swoim prostym urokiem. Zajęła czwarte miejsce i regularnie pojawiała się w różnych programach telewizyjnych. Wraz z chłopakiem Jackiem Tweedem i jej matką brała udział w piątym sezonie Celebrity Big Brother w 2007 roku, a później dołączyła do indyjskiej wersji tego formatu w 2008 roku. Jednak zaraz po tym, jak dołączyła do obsady Big Bossa, zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy i musieli wycofać się z pokazu, aby otrzymać leczenie w Anglii. Matka dwóch synów przez długi czas borykała się z objawami, ale dopiero w 2008 r. Otrzymała dewastującą diagnozę. Walka Goodyego z rakiem była szeroko omawiana przez media, nawet po tym, jak choroba została uznana za śmiertelną. Po tym, jak jej chłopak Tweed został zwolniony z więzienia w styczniu 2009 roku, para wzięła ślub w publicznej ceremonii. Goody niestety zmarł zaledwie miesiąc po ślubie. Chociaż relacje w mediach utrzymywały się na wysokim poziomie, Goody zorganizował prywatną usługę pogrzebową, do której uczęszczał tylko jej mąż, bliska rodzina i przyjaciele. Po jej śmierci badanie przeprowadzone przez NHS wykazało wzrost o 12% w badaniach przesiewowych w kierunku raka szyjki macicy u kobiet w wieku 25-64 lata, które później stały się znane jako efekt Jade Goody.

W 2005 roku Goody zapuścił się w branży perfum i przedstawił bardzo udaną linię perfum Jade Goody. Orientalny kwiatowy Shh ... (2006) autorstwa Jade Goody pozostaje jednym z najbardziej lubianych ukochanych perfum gwiazd wszechczasów. Kompozycja otwiera się świeżymi nutami cytrusowymi opartymi na pikantnym sercu pieprzu, kminku, cynamonu i różnych kwiatów oraz ciepłej bazy z nutami bursztynu, paczuli, wanilii i piżma. Shh ... Eau de Parfum śledził Controversial (2008). Kwiatowy owocowy zapach łączy nuty czerwonych jagód, frangipani, kwiatu tiare, bursztynu i paczuli. Perfumy damskie dostępne są również w zestawie perfum Jade Goody
Pokaż Więcej