Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

James Bond Perfumy & Perfumy dla kobiet

James Bond jest jedną z najbardziej znanych postaci w historii kina. Bond został stworzony przez pisarza Iana Fleminga, który sam był oficerem wywiadu marynarki wojennej podczas II wojny światowej, co zainspirowało jego najsłynniejsze dzieło. Największa inspiracja dla Jamesa Bonda pochodzi od angielskiego Johna Dee (1527-1608). Był wszechstronnym geniuszem i 16-wiecznym złym chłopcem. W sekretnych listach do królowej Dee podpisywał je glifem "007", oznaczającym, że listy pochodziły od niego i że były przeznaczone tylko dla oczu królowych.

James Bond jest zarozumiały, pewny siebie, niebezpieczny, sugestywny, seksowny i niepowstrzymany. Jest znanym narciarzem, pływakiem, golfistą, strzelcem i kierowcą. Uwielbia kobiety i zawsze udaje się uwieść co najmniej jedną kobietę na film. Kiedy Ian Fleming zaczął pisać powieści szpiegowskie, chciał napisać "historię szpiegowską, by zakończyć wszystkie opowieści szpiegowskie". Wygląda na to, że łan spełnił jego życzenie.

Pierwsze perfumy James Bond zostały wprowadzone na rynek w 2015 roku. Wszystkie zapachy Bonda mają niebezpiecznie uwodzicielską naturę i czerpią inspirację z kultowych kobiet z odważnego świata Bonda. Perfumy dla kobiet 007 For Women z 2015 roku to orientalna woda perfumowana z piękną mieszanką czarnego pieprzu, gardenii i jaśminu na drzewnej bazie. Występuje w eleganckiej ciemnej butelce inspirowanej diamentami.
Pokaż Więcej