Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jeanne Arthes Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jeanne Arthes jest francuskim producentem perfum, założonym w 1978 roku przez Bernarda Perrina i od tego czasu jest firmą rodzinną. Firma, która znana jest jako Grupa Arthes, a także marki Jeanne d'Urfe i Jeanne-en-Provence, ma siedzibę w "stolicy perfum" Grasse, na północ od Lazurowego Wybrzeża. Oferują duży katalog męskich i damskich zapachów, produktów do pielęgnacji ciała i zapachów domowych, które są wytwarzane na miejscu w ich własnej fabryce. Poprzez dział licencjonowania opracowują także zapachy dla innych marek. Marka odnosiła szczególne sukcesy na rynku niemieckim.

Firma znana jest z koncentracji na francuskiej tradycji i współpracuje z lokalnymi mistrzami perfum, takimi jak Jean-Pierre Bethouart. W 2011 roku firma wprowadziła linię Jeanne-en-Provence, która składa się z zapachów inspirowanych francuską Prowansją i wartości francuskiego dziedzictwa.

Ich najbardziej popularnym żeńskim zapachem jest bez wątpienia Cobra (1988), orientalny kwiatowy zapach z pikantnymi nutami tuberozy, jaśminu i wanilii. Zapach był wielkim sprzedawcą w latach 80. i od tego czasu został ponownie uruchomiony specjalną Cobra Anniversary Edition (2008), 30 lat po pierwszej premierze. Wśród popularnych zapachów dla kobiet znajdziemy kwiatową i piżmową Cassandrę (1970), modną kwiecistą Jeanne (2000), kwieciste i drzewne Amore Mio (2001), orientalną kwiecistą romantyczną (2015) słodką i owocową Candy Drops (2015 ) oraz zapachów kwiatowych i owocowych Les Lions D'Arthes (2001), Love Generation (2007), Mascarade (2001) i Boum Be Different (2008).
Pokaż Więcej