Wyprzedaż Na Koniec Lata!! Wszystkie Ceny Obniżone! Do 75% Zniżki

Jennifer Lopez Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jennifer Lopez jest znaną amerykańską gwiazdą muzyki pop i aktorką. Lopez może nadal być "Jenny from the Block", ale z siłą ponad 230 milionów funtów z pewnością nie jest kimś, kto spocznie na laurach, a jako utalentowana piosenkarka, autorka tekstów i świetna tancerka myślisz, że Jennifer Lopez wystarczyłoby, aby ją zająć, ale J Lo jest także utalentowanym projektantem mody, autorem, aktorką i producentem.

Najpierw zasłynęła jako aktorka i pojawiła się w filmie "Moja mała dziewczynka" w wieku 17 lat. Od tego czasu pojawiła się w wielu filmach, takich jak "Poza zasięgiem" z 1998 roku, gdzie pracowała u boku George'a Clooneya, Seleny z 1997 roku, gdzie została pochwalona za rolę zamordowanej piosenkarki Seleny Quintanilla-Pérez. W 2001 roku była wiodącą damą w The Wedding Planner, gdzie jej postać zakochała się w pana młodego, Matthew McConaughey. W 2002 roku zagrała w romantycznej komedii Maid in Manhattan, która zarobiła ponad 115 milionów funtów w kasie na całym świecie.

Kariera muzyczna Lopez rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy wydała swój pierwszy album, On the 6. Jej drugi album, J.Lo został wydany wraz z The Wedding Planner i poszedł prosto na szczyt. Lopez jest pierwszą kobietą, która w tym samym tygodniu ma zarówno album numer jeden, jak i film. Od tego czasu jej kariera muzyczna stała się coraz silniejsza - została uznana za najbardziej wpływową hiszpańskojęzyczną artystkę w Ameryce, a także najlepiej zarabiającą artystkę latynoską do tej pory.

Utalentowana kobieta, jak Lopez, będzie oczywiście miała ogromną rzeszę fanów. Ma konto na Instagramie z ponad 48 milionami obserwujących, gdzie traktuje swoich fanów jako prywatne zdjęcia siebie i swoich dzieci, bliźniaków Maxa i Emme, jej trasy i jej najnowsze projekty modowe. Jest także aktywna na YouTubie, gdzie można zobaczyć, jak wykonuje swoje piosenki i pokazuje niesamowite ruchy taneczne.

W 1998 roku Lopez założyła własną firmę odzieżową Sweetface Fashion Company, która produkuje gamę ubrań J-Lo, marki, która przemawia do młodych kobiet i każdego, kto marzy o zostaniu supergwiazdą. Marka sprzedaje wszystko, od okularów przeciwsłonecznych, strojów kąpielowych i akcesoriów po perfumy.

Jej pierwszy zapach, J-Lo Glow, został wydany w 2002 roku. Słynny z jej zmysłowych kształtów, J Lo postanowił nadać butelce perfum podobny kobiecy kształt. Perfumy Glow odniosły ogromny sukces i zostały wydane w kilku wersjach, w tym Glow after Dark z 2006 roku, Blue Glow z 2010, Eau de Glow z 2012 i Wild Glow z 2014 roku.

Deseo (2008) ma kształt diamentu. To aspiracyjne perfumy z nutami, które można znaleźć w prywatnym ogrodzie Jennifer Lopez na Florydzie. To bardzo osobisty zapach, który Lopez był ściśle zaangażowany w tworzenie.

W 10-lecie Glow ujrzała nowe perfumy Jennifer Lopez inspirowane oryginałem. Glowing (2012) to kontynuacja Glow z nutami świeżych mandarynek, kwiatów i czystego drewna. Porównując te dwa zapachy, Lopez powiedział o Glowing; "Myślę, że jest trochę nowojorski, mroczniejszy i bardziej seksowny".

Jennifer Lopez lub J-Lo stworzył ponad 30 perfum; Jeszcze od 2003 roku to bardzo czysty, zmysłowy i kobiecy zapach; Love and Glamour (2010) reprezentuje kobietę w efektownej wieczorowej sukni. My Glow została uruchomiona, gdy stała się matką, a JLove od 2013 roku opiera się na poczuciu zakochania.

Zobacz wszystko

Jennifer Lopez linia czasu

2001
2019
2018
2016
2016
2014
2014
2012
2011
2010
2006
2006
Glow After Dark
GLOW AFTER DARK

Glow After Dark by Jennifer Lopez to świeży zapach dla kobiet....

Live Luxe
LIVE LUXE

Live Lux by Jennifer Lopez to świeży i kwiatowy zapach dla...

2005
2005
Live
LIVE

Live by Jennifer Lopez to owocowy kwiatowy zapach dla...

Love At First Glow
LOVE AT FIRST GLOW

Love At First Glow by Jennifer Lopez.to świeży i kwiatowy...

2003
2003
2002
2002
Glow
GLOW

Glow by Jennifer Lopez to świeży i kwiatowy zapach dla...

Jennifer Lopez
Kolekcje
JUŻ OD
45
Jennifer Lopez Blue Glow
JUŻ OD
61
Jennifer Lopez Deseo Forever
JUŻ OD
50
Jennifer Lopez Glow
GLOWGlow by Jennifer Lopez to świeży i kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
35
Jennifer Lopez Glow After Dark
GLOW AFTER DARKGlow After Dark by Jennifer Lopez to świeży zapach dla kobiet....
JUŻ OD
73
Jennifer Lopez L.A. Glow
JUŻ OD
61
Jennifer Lopez Live
LIVELive by Jennifer Lopez to owocowy kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
34
Jennifer Lopez Live Luxe
LIVE LUXELive Lux by Jennifer Lopez to świeży i kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
27
Jennifer Lopez Love and Glamour
JUŻ OD
53
Jennifer Lopez Love At First Glow
LOVE AT FIRST GLOWLove At First Glow by Jennifer Lopez.to świeży i kwiatowy...
JUŻ OD
94
Jennifer Lopez Miami Glow
JUŻ OD
53
Jennifer Lopez My Glow
JUŻ OD
53
Jennifer Lopez Still
JUŻ OD
80
Jennifer Lopez Sunkissed Glow