Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jennifer Lopez Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jennifer Lopez jest znaną amerykańską gwiazdą muzyki pop i aktorką. Lopez może nadal być "Jenny from the Block", ale z siłą ponad 230 milionów funtów z pewnością nie jest kimś, kto spocznie na laurach, a jako utalentowana piosenkarka, autorka tekstów i świetna tancerka myślisz, że Jennifer Lopez wystarczyłoby, aby ją zająć, ale J Lo jest także utalentowanym projektantem mody, autorem, aktorką i producentem.

Najpierw zasłynęła jako aktorka i pojawiła się w filmie "Moja mała dziewczynka" w wieku 17 lat. Od tego czasu pojawiła się w wielu filmach, takich jak "Poza zasięgiem" z 1998 roku, gdzie pracowała u boku George'a Clooneya, Seleny z 1997 roku, gdzie została pochwalona za rolę zamordowanej piosenkarki Seleny Quintanilla-Pérez. W 2001 roku była wiodącą damą w The Wedding Planner, gdzie jej postać zakochała się w pana młodego, Matthew McConaughey. W 2002 roku zagrała w romantycznej komedii Maid in Manhattan, która zarobiła ponad 115 milionów funtów w kasie na całym świecie.

Kariera muzyczna Lopez rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy wydała swój pierwszy album, On the 6. Jej drugi album, J.Lo został wydany wraz z The Wedding Planner i poszedł prosto na szczyt. Lopez jest pierwszą kobietą, która w tym samym tygodniu ma zarówno album numer jeden, jak i film. Od tego czasu jej kariera muzyczna stała się coraz silniejsza - została uznana za najbardziej wpływową hiszpańskojęzyczną artystkę w Ameryce, a także najlepiej zarabiającą artystkę latynoską do tej pory.

Utalentowana kobieta, jak Lopez, będzie oczywiście miała ogromną rzeszę fanów. Ma konto na Instagramie z ponad 48 milionami obserwujących, gdzie traktuje swoich fanów jako prywatne zdjęcia siebie i swoich dzieci, bliźniaków Maxa i Emme, jej trasy i jej najnowsze projekty modowe. Jest także aktywna na YouTubie, gdzie można zobaczyć, jak wykonuje swoje piosenki i pokazuje niesamowite ruchy taneczne.

W 1998 roku Lopez założyła własną firmę odzieżową Sweetface Fashion Company, która produkuje gamę ubrań J-Lo, marki, która przemawia do młodych kobiet i każdego, kto marzy o zostaniu supergwiazdą. Marka sprzedaje wszystko, od okularów przeciwsłonecznych, strojów kąpielowych i akcesoriów po perfumy.

Jej pierwszy zapach, J-Lo Glow, został wydany w 2002 roku. Słynny z jej zmysłowych kształtów, J Lo postanowił nadać butelce perfum podobny kobiecy kształt. Perfumy Glow odniosły ogromny sukces i zostały wydane w kilku wersjach, w tym Glow after Dark z 2006 roku, Blue Glow z 2010, Eau de Glow z 2012 i Wild Glow z 2014 roku.

Deseo (2008) ma kształt diamentu. To aspiracyjne perfumy z nutami, które można znaleźć w prywatnym ogrodzie Jennifer Lopez na Florydzie. To bardzo osobisty zapach, który Lopez był ściśle zaangażowany w tworzenie.

W 10-lecie Glow ujrzała nowe perfumy Jennifer Lopez inspirowane oryginałem. Glowing (2012) to kontynuacja Glow z nutami świeżych mandarynek, kwiatów i czystego drewna. Porównując te dwa zapachy, Lopez powiedział o Glowing; "Myślę, że jest trochę nowojorski, mroczniejszy i bardziej seksowny".

Jennifer Lopez lub J-Lo stworzył ponad 30 perfum; Jeszcze od 2003 roku to bardzo czysty, zmysłowy i kobiecy zapach; Love and Glamour (2010) reprezentuje kobietę w efektownej wieczorowej sukni. My Glow została uruchomiona, gdy stała się matką, a JLove od 2013 roku opiera się na poczuciu zakochania.
Pokaż Więcej