5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Jesse McCartney Perfumy & Perfumy dla kobiet

Urodzony i wychowany nowojorczyk Jesse McCartney otworzył oczy w dniu 9 kwietnia 1987 roku. W wieku 10 lat grał główną rolę w broadwayowskim show "The King and I". Jego debiut telewizyjny miał miejsce w 1998 roku jako J.R. Chandler w All My Children. W 1999 roku stał się częścią tak zwanego zespołu tween boys Dream Street. Po udanych trzech latach współpracy z członkami zespołu Chris Trousdale, Gregory Raposo i Mattem Ballingerem, Jesse zdecydował, że nadszedł czas, aby skupić się na karierze solowej. Dzięki hitom takim jak "Piękna dusza" i "Leavin" stał się nastoletnim sercem wielu młodych pań na początku lat 2000.

Piosenki McCartneya pojawiły się na wielu wydawnictwach i albumach Disneya. Poza tym, że sam jest wokalistą, lubi też pisać teksty i stał się powszechnie uznawany jako utalentowany autor piosenek po napisaniu utworu "Bleeding Love", który został wyśpiewany przez Leona Lewis i stał się wielkim hitem. McCartney zdobył wiele nagród, takich jak Young Artist Award za najlepszą wydajność w dziennych seriach telewizyjnych (2002), Teen Choice Awards for Choice Male Artist (2005) i Teen Choice Awards for Choice Breakout Artist (2005).

Pierwsze perfumy Jesse McCartney, Wanted, zostały wydane w 2011 roku. Ten chrupiący, cytrusowy zapach dla kobiet od tego czasu jest popularnym wyborem. Kształt butelki w kształcie kropli jest czysty i elegancki, co reprezentuje doskonale utrzymany sok. Ostry początek łagodzi świeży i owocowy aromat.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.