Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jessica Simpson Perfumy & Perfumy dla kobiet

Tina Ann i Joe Simpson mieli swoją pierwszą córkę Jessikę Simpson 10 lipca 1980 roku w małym mieście Abilene w Teksasie. Cztery lata później Jessica dostała młodszą siostrę o imieniu Ashlee, która również została piosenkarką. Zanim Jessica Simpson zasłynęła, jej anielski głos można było usłyszeć w jej lokalnym kościele. Została odkryta na obozie kościelnym przez małą wytwórnię płytową. Po pewnym czasie Sony zdecydowało, że nie mogą pozwolić, by panna Simpson prześlizgnęła się przez palce i podpisała ją pod koniec lat 90-tych. Koncertowała z popularnymi zespołami, takimi jak 98 Degrees and Rascal Flatts. Jej pierwszy album, Sweet Kisses, został wydany w 1999 roku, a do 2010 roku miała 14 albumów solowych na jej nazwisko.

Jessica była nie tylko wybitną postacią w przemyśle muzycznym, ale także powoli zaczęła działać. Pomimo odrzucenia przez dziecięcy show "The Mickey Mouse Club" w wieku 12 lat, później zagrała swój własny program telewizyjny. Cały naród był w stanie śledzić wczesne etapy małżeństwa w swoim cyklu "Newlyweds: Nick and Jessica", który był jednym z pierwszych reality show, w którym wystąpili celebrytami. Aby uzupełnić tę serię, w 2003 roku napisała swoją pierwszą książkę "I Do: Achieving Your Dream Wedding". Piękna blondynka miała duże role w filmach takich jak "The Dukes of Hazzard" i "Employee of the Month".

W 2006 roku została uruchomiona kolekcja Jessica Simpson, która została założona przez nią i jej matkę. Jessica wydała linię zapachową Dessert między 2004 a 2006 rokiem, jednak, ponieważ była skierowana do młodszych odbiorców, pracowała na osobnej linii perfumeryjnej zaprojektowanej tak, aby pasowała do jej marki odzieżowej. Jej najbardziej popularny zapach Fancy Love (2009) okazał się ogromnym sukcesem. Połączenie nut kwiatowych i cytrusowych tworzy lekki i elegancki zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Po Fancy Love jej najbardziej popularne zapachy to Jessica Simpson (2014) i oryginalny Fancy (2008).
Pokaż Więcej