5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Jesus del Pozo Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jesus Del Pozo (1946-2011) był hiszpańskim projektantem mody, który otworzył swój pierwszy butik w 1974 roku w Madrycie. Przez pierwsze kilka lat Jesus Del Pozo projektował ubrania dla mężczyzn, zanim w 1980 roku osiągnął większy sukces jako projektant odzieży damskiej. Mniej niż rok po pokazaniu swojej pierwszej kolekcji damskiej zdobył nagrodę Złotej Igły dla Najlepszej Kolekcji Międzynarodowej roku. w 1981 roku.

W 1992 roku Jesus Del Pozo po raz pierwszy wkroczył w świat perfum. Jego pierwszy zapach, Duende For Women (1992), był kwiatowym zapachem z nutami melona, ​​jaśminu i drzewa sandałowego. Zafascynowano się kilkoma zapachami, aw 1997 r. Założył Halloween, w którym w 2004 r. Zdobył nagrodę dla najlepszego kobiecego zapachu roku magazynu Glamour. Halloween był poświęcony tajemniczej kobiecie, wampirze i zawiera uwodzicielskie nuty wanilii, sandałowca i tuberozy.

Jego inspiracja zawsze pochodziła z przeszłości i zawsze udawało mu się wyjść za mąż za swoją własną, niepowtarzalną wizją. W 2010 roku został zacytowany "Kocham kobiety i kocham promować pozytywne. Nie chcę jednolitości. Ważne jest, aby każda osoba wniosła coś ze swojej osobowości, więc staram się robić elastycznie i adaptacyjnie. "

Jesus Del Pozo był bardzo udany w swojej ojczyźnie, gdzie jego projekty były noszone przez personel w hiszpańskim pawilonie w Seville Universal Exposition w 1992 roku, a także kostiumy do teatru, baletu i filmu operowego.

Po czterech dekadach w świecie mody, Jezus Del Pozo jest obecnie uważany za jeden z najbardziej znanych i wiarygodnych domów hiszpańskich na poziomie krajowym, ale dopiero po śmierci Jezusa Del Pozo w 2011 roku marka światowy. W 2012 roku wytwórnia Jesus Del Pozo została zakupiona przez Perfumes & Diseño SA, która zatrudniła Josepa Fonta, by poprowadził renesans wytwórni i zmienił jej nazwę, Delpozo. Teraz znajdziesz nazwę Delpozo na New York Fashion Week, London Fashion Week i innych uznanych modowych wydarzeniach na całym świecie.

Jesus Del Pozo zdobył kolejne trzy nagrody za swoje perfumy, kolejny w 2004 roku za Najlepszy zapach męski roku magazynu GQ dla Quasar, aromatyczny owocowy zapach dla mężczyzn. W 2006 roku zdobył nagrodę Best Perfum Design od magazynu Cosmopolitan dla J. del Pozo In Black, a ostatni w 2008 roku otrzymał nagrodę Best Perfume Design dla J.del Pozo In White (Cosmopolitan Magazine).
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.