5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Jigsaw Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jigsaw to brytyjski dystrybutor zapachów i menedżer marki. Calum Best, Katie Price, Jade Goody i Amy Childs poszły do ​​Jigsaw, aby pomóc w opracowaniu i wypuszczeniu swoich perfum.

Zapach Jade Goody Shh ... wciąż jest jednym z najlepiej sprzedających się zapachów gwiazd i został wprowadzony na rynek w 2005 roku. Jest to słodka kompozycja ciepłych, przytulnych nut, niedocenianych klejnotów wśród morza zapachów gwiazd.

W swojej własnej firmie Jigsaw wprowadziła dla Ciebie zabawne i funkcyjne zapachy.
LOL XX z pewnością wywoła uśmiech na Tobie i twarzy Twojego przyjaciela, idealny prezent dla tej wyjątkowej dziewczyny, z którą zawsze się śmiejesz. I ma swoją cenę, która nie zrujnuje twojego konta bankowego, to świetnie wyglądający zestaw podarunkowy z pełnym rozmiarem EDT, sprayem do torebek, balsamem do ciała i myjką do ciała.
Zapach jest zalotny i zabawny słodkimi nutami wiciokrzewu, owocu smoka i czerwonych jagód. Kwiatowe serce składa się z jaśminu, kwiatu pomarańczy i wody kokosowej, a baza stanowi łagodną mieszankę waniliowego piżma i blond lasu.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.