Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jimmy Choo Perfumy & Perfumy dla kobiet

Urodzony w świecie obuwia od samego początku swojego życia, Jimmy Choo zasłużył na miano jednego z najbardziej utytułowanych damskich projektantów obuwia, ikon mody i guru zapachów z końca XX wieku. Choo urodził się w Penang w Malezji i studiował w Technical College w Cordwainers. W wieku 11 lat założył swoje pierwsze damskie buty i wkrótce stał się pionierem w sztuce ubioru celebrytów. Nazwisko Jimmy'ego Choo to w rzeczywistości Jimmy Chow, jednak z powodu pomyłki rejestratora na jego metryce urodzenia to nowe nazwisko utknęło i jest obecnie rozpoznawalnym na całym świecie nazwiskiem, które sprawia, że ​​butone kobiety omdlewają.

Choo był względnie spóźnionym człowiekiem w świecie mody i zapachów, tworząc swoją markę we wczesnych latach 90., opierając ją na wschodnim krańcu Londynu. Marka ma elementy zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a jedyną prośbą od odnoszącego sukcesy projektanta jest to, że klient wydziela poczucie pewności siebie i czuje się wzmocniony podczas noszenia fragmentów oświadczenia. Założona w 1996 roku wytwórnia Jimmy Choo została założona przez 3 założycieli - pana Choo, jego siostrzenicę Sandrę Choi i Tamarę Mellon OBE.

Seksowny krój, modne wzornictwo dla kobiet i wyjątkowe włoskie rzemiosło uderzyły w akord z wyrafinowaną klientelą, a pierwsza kolekcja odniosła natychmiastowy sukces. Mając na celu stworzenie globalnego, luksusowego biznesu, Jimmy Choo przyciągnął inwestycje zewnętrzne, a firma rozpoczęła ekspansję w różnych kategoriach produktów, kanałach i lokalizacjach. Jimmy Choo był jednym z pierwszych, który przywiózł damskie buty i torebki do Hollywood, gdzie czerwony dywan okazał się idealnym wybiegiem dla marki. Dziś Jimmy Choo można zobaczyć na ikonach stylu od celebrytów do członków rodziny królewskiej, muzyków do głów państw.

Rozwój handlu detalicznego był integralną częścią strategii firmy, aw 2011 Jimmy Choo wprowadził swój pierwszy damski zapach, zatytułowany po prostu Jimmy Choo. Jest to klasycznie słodki, prosty zapach, który jest kobiecy, ale wzmacniający z dużą dozą zmysłowości. Piękna butelka została zaprojektowana przez samą Mellon po tym, jak została zainspirowana szkłem ze szkła Murano. Poświęciła wiele czasu i uwagi butelce, dzięki czemu będzie mogła przyciągać wzrok na każdym nocnym stoisku. Inne popularne perfumy dla kobiet Jimmy Choo to m.in. balsamiczne nuty Jimmy'ego Choo Parfum (2012), egzotycznie owocowe akcenty Jimmy'ego Choo Exotic (2013), czarujące białe kwiatowe akcenty Flasha (2013) i słodkie cytrusowe akordy gwiazd ( 2014).
Pokaż Więcej