Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jo Malone Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jo Malone London została założona w 1994 roku przez byłego kwiaciarkę i entuzjastę zapachów Jo Malone. Marka jest często opisywana jako ucieleśniająca brytyjskie wyrafinowanie za pomocą prostych, ale skutecznych kompozycji zapachowych, które często są połączeniem tylko kilku wysokiej jakości nut. Od czasu otwarcia w latach 90. firma stała się międzynarodowo uznawana za dostawcę eleganckich i ponadczasowych wód kolońskich, produktów do pielęgnacji skóry i perfumowanych artykułów gospodarstwa domowego.

Pierwszy bezpośredni kontakt Joa Malone z perfumerią odbył się w jej kwiaciarni w Londynie, kiedy stworzyła perfumowany olej do kąpieli dla swoich klientów. Przytłoczona sukcesem tego pomysłu, otworzyła swój pierwszy samodzielny sklep w Knightsbridge w Londynie. Zawsze inspirowana naturalnymi zapachami i wyposażona w niezwykły zmysł węchu, odnosząca sukcesy kobieta biznesu mogła wkrótce rozszerzyć działalność związaną z perfumami i otworzyć swój flagowy sklep na Sloane Street w 1999 roku. W tym samym roku nabycie jej marki przez pięknego giganta Estee Lauder. Pracując jako dyrektor kreatywny dla wciąż rozwijającej się firmy w kolejnych latach, udało jej się umieścić swoje nazwisko na czele międzynarodowej perfumerii. W 2008 roku artystka perfum otrzymała honorowy tytuł Członka Najbardziej Doskonałego Orderu Imperium Brytyjskiego (MBE) za osiągnięcia w brytyjskim przemyśle perfumeryjnym. Malone ostatecznie zrezygnowała ze stanowiska w Jo Malone London w 2006 roku z powodu ciężkiej choroby, ale ostatnio ponownie weszła do branży z nową marką Jo Loves, która została uruchomiona w 2011 roku.

Zapachy Jo Malone są wykonane przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości składników przez wybitnych perfumiarzy i artystów, takich jak Christine Nagel (która stworzyła perfumy dla Hermès, Cartier, Dior, Armani, Dolce & Gabbana) i Pierre Negrin (który zaprojektował perfumy dla Amouage, Calvin Klein, Donna Karan, Ermenegildo Zegna, Guess i Ralph Lauren).

Luksusowe perfumy unisex są znane na całym świecie ze swojej jakości i prostoty i są reklamowane jako catering dla indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Szeroki wachlarz zapachów zawiera kompozycje cytrusowe, kwiatowe, owocowe, korzenne i drzewne, intensywny zakres obejmujący nuty takie jak bursztyn, oud i paczula, a także roczny zakres limitowanych edycji. Popularne Jo Malone London Colognes to Nutmeg & Ginger (1990), Lime Basil & Mandarin (1999), 154 Kolonia (2001), Orange Blossom (2003), Pomegranate Noir (2005), Blackberry & Bay (2012), Peony & Blush Suede (2013) i Wood Sage & Sea Salt (2014).

Czyste nuty pozwalają użytkownikowi mieszać różne zapachy, aby stworzyć indywidualny i niepowtarzalny nowy zapach. Jo Malone London ukuła termin "łączenie zapachów", aby opisać możliwość dopasowania zapachów do indywidualnych potrzeb każdego klienta, nakładając na siebie różne perfumy. Jo Malone Colognes są dostępne w butelkach o pojemności 30 ml i 100 ml i prezentowane są w charakterystycznym kremowym pudełku marki.
Pokaż Więcej