Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

John Richmond Perfumy & Perfumy dla kobiet

John Richmond to słynna brytyjska marka odzieżowa założona przez projektanta Johna Richmonda w 1984 roku. Chociaż projektant urodził się w Manchesterze, przeniósł się do Londynu, a później do Mediolanu, aby ukończyć szkolenie, a po pracy dla znanych marek, takich jak Fiorucci lub Armani, swoją pierwszą kolekcję wydał w latach osiemdziesiątych. Od 1995 r. Marka skorzystała z pomocy Saverio Moschillo, aby opracować nowe kolekcje, co przyczyniło się do wzrostu sukcesu marki John Richmond, prowadzącej do otwarcia sklepów flagowych w Londynie i we Włoszech.

Marka oferuje odzież, dodatki i zapachy dla mężczyzn i kobiet w stylu transgresywnym i street-wear, charakteryzującym się haftowanymi przedmiotami i pinezkami. Najsłynniejsze kolekcje modowe Johna Richmonda to John Richmond X i John Richmond Denim. Marka ma wielu celebrytów takich jak George Michael, Mick Jagger, Kim Kardashian, Kate Moss i Madonna.

John Richmond oferuje również perfumy, a pierwszy zapach marki dla kobiet został wydany w 2009 roku pod nazwą John Raphael Eau de Parfum i był to owocowy żeński zapach z żonkilem, sandałowcem i różowym grejpfrutem. W 2011 r. Marka wydała również udany Viva Rock John Richmond dla kobiet, z kaktusem, jaśminem, irysami i piżmem. Jedną z najnowszych kreacji marki jest Richmond X Woman (2014), kwiatowy zapach dla kobiet z frezją, fioletem i wanilią który pojawił się w 2014 roku w innowacyjnej i uwodzicielskiej fioletowej butelce.
Pokaż Więcej