5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Joop! Perfumy & Perfumy dla kobiet

Projektant Wolfgang Joop stworzył Joop! W 1981 r. Zaczęła tworzyć kolekcje dla kobiet, zanim przejdzie do odzieży męskiej i akcesoriów. Zaczynał jako niezależny ilustrator i miał udaną karierę, tworząc projekty dla innych marek wraz z żoną przed uruchomieniem własnej marki. Joop! Marka skupia się na jasnych i śmiałych wzorach, które wyróżniają się klasyczną elegancją, a ich perfumy odzwierciedlają te same wartości, wyróżniają się na półkach dzięki dużym korkom i świetlistym kolorom, a jednocześnie zawierają wysokiej jakości zapach, który stał się niezwykle popularny dzięki ich niezwykłym zapachom i znakomita długowieczność.

Joop! Le Bain był jednym z pierwszych zapachów Joop dla kobiet i zawiera nuty kwiatowe, takie jak aldehydy i jaśmin, ze świeżymi cytrusami na bazie piżma i wanilii. Inne popularne Joop! zapachy dla kobiet obejmują Joop! Femme (1987), żeńska wersja słynnego Joopa! Homme. Wygląda bardzo podobnie do męskiego odpowiednika, ale w odcieniu żółtym zamiast różowego i jest uroczym białym kwiatem z akcentami bobu tonka, piżma, wanilii i drewna. Joop! Berlin (1990) to święto rodzinnego projektanta Wolganga Joopsa i całkowicie oddaje klimat niemieckiej stolicy lekkimi nutami zielonych nut, słodyczy i miłej pomocy kwiatom.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.