Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Judith Leiber Perfumy & Perfumy dla kobiet

Fantazyjne i niezwykłe projekty torebek węgierskiej projektantki Judith Leiber zostały uznane za jeden z najlepszych przykładów amerykańskiego rzemiosła. Wszystkie wykonane ręcznie z dbałością o szczegóły, sprzęgła z haute couture i Minaudières zdobią kryształy i cyrkonie. Torby mają różne kształty, takie jak zwierzęta, jedzenie lub odzież i często są widziane na czerwonym dywanie. Torba z łabędziami była znana z amerykańskiego serialu Sex and the City, w którym występuje Sarah Jessica Parker, która ogłosiła się wielbicielką projektów Leibera. Niezwykłe i ekscentryczne torby kochają także gwiazdy takie jak Katy Perry i Kelly Osbourne. Są one także podstawowym artykułem dla amerykańskich pierwszych kobiet, ponieważ Mamie Eisenhower zaprezentowała jedną ze słynnych toreb podczas ceremonii inauguracji jej męża Dwighta.

Po przejściu na emeryturę w 1998 r. Judith Leiber stworzył około 3000 różnych wzorów toreb i dodatków. Urodzona w 1921 roku w Budapeszcie jako część żydowskiej rodziny, młoda Judyta została zmuszona do rezygnacji ze studiów wyższych z powodu powstania faszyzmu i wstąpiła do węgierskiej gildii producentów woreczków. Później stała się pierwszą kobietą, która otrzymała tytuł mistrza rzemiosła. Po wojnie zaczęła robić własne torby, aż w 1948 r. Wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych razem z mężem. Po pracy w charakterze projektanta torebek dla kilku innych marek, w 1963 r. Otworzyła swój własny biznes, The Leiber Company. Firma szybko się rozwinęła, a Judith Leiber jest dziś sprzedawana w oficjalnych butikach w Nowym Jorku, Atlancie, Las Vegas i Kalifornii. najbardziej prestiżowe domy towarowe, a także online.

Oprócz designerskich toreb, biżuterii i dodatków, marka wprowadziła także linię kobiecych zapachów w 2007 roku. Zapachowy zapach Leiber (2007) to orientalny kwiatowy zapach stworzony przez Karine Dubreuil, która wcześniej pracowała dla dużych marek, takich jak Yves Saint Laurent, Gucci i Guerlain. Po owocowo-pikantnej nutce ananasa i bergamotki następuje nuta kwiatowa z nutami róży, cyklamenów, jaśminu i zieleniny, a całość zaostrzona aromatyczną bazą z bursztynu, paczuli, piżma i cedru.

Innymi znanymi zapachami są orientalna pikantna Judith Leiber Night (2011) z dominującą nutą cynamonu na szczycie kompozycji, kwiatowym owocowym Amethyst (2012) oraz egzotycznym koralem (2013), kwiatowym owocowym zapachem z tropikalnymi nutami kokosa , Kwiat Tiare, wapno i rum.

W 2010 członek CFDA Jane Matheson objął stanowisko dyrektora kreatywnego w Judith Leiber i pod jej nadzorem firma była w stanie wprowadzić nowoczesne podejście do ich wzorów znaków towarowych. Torebki Judith Leiber są eksponowane w muzeach na całym świecie, w tym w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie, MOMA w Nowym Jorku i Smithsonian Institute w Waszyngtonie.
Pokaż Więcej