5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Justin Bieber Perfumy & Perfumy dla kobiet

Justin Drew Bieber urodził się 1 marca 1994 roku. Dorastając, ten fenomen, którego się dopiero nauczyłem, nauczył się grać na fortepianie, perkusji, gitarze i trąbce, ale szczególnie celował w śpiewaniu. W 2007 roku, w wieku 12 lat, Bieber wszedł do lokalnego konkursu i wygrał ze swoim występem "So Sick" Ne-Yo. Jego matka postanowiła przesłać film na YouTube, aby jego rodzina i przyjaciele mogli obejrzeć występ.

Po znalezieniu jednego z filmów Biebera przez przypadek Scooter Braun, współwłaściciel RBMG, wyśledził go i zaoferował mu ofertę. Na 13 Braun poleciał Justina do Atlanty w stanie Georgia, aby nagrać swoje taśmy demo. Wydali swój pierwszy singiel w tym samym roku i osiągnęli 12 miejsce na liście Canadian Hot 100 w pierwszym tygodniu sprzedaży. Od 2015 r. Bieber wydał cztery albumy nagrane w studiu, a Justina można również oglądać na dużym ekranie z rolami głównych w filmach takich jak Cubed, Behaving Badly i Zoolander 2.

Justin Bieber lubi trzymać niektóre sprawy z dala od centrum uwagi, takie jak jego zaangażowanie w świat biznesu i filantropii. W 2009 roku zrealizował swoją pierwszą inwestycję początkową i nadal wspierał małe firmy technologiczne, takie jak Shots, SoJo Studios, Spotify i Stamped. Zainteresował się także perfumami i wypuścił swoje pierwsze perfumy w 2011 roku.

Pewnego dnia (2011) pierwsze perfumy Justina Biebera to owocowy zapach z soczystymi nutami gruszki, mandarynki i jagód. Best-seller Girlfriend została wydana rok później i jest, według Justina Biebera, bardziej dojrzałą wersją Someday. Od tego czasu wydano kilka nowych perfum Justina Biebera, w tym The Key (2013), Next Girlfriend (2014) i Collector's Edition (2014).
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.