Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Karl Lagerfeld Perfumy & Perfumy dla kobiet

Karl Lagerfeld jest enigmatycznym niemieckim projektantem mody, znanym ze swoich kolekcji dla Chanel, Fendi, Chloé i wielu innych. Dorastał w Niemczech, ale po ukończeniu szkoły przeniósł się do Paryża. Mimo że niemiecki styl i style wydają się bliskie jego sercu, głównie mówi po francusku i przez większość życia mieszkał w kraju. Lagerfeld po raz pierwszy zyskał sławę po zaprojektowaniu dla Jean Patou i od tamtej pory tworzy kolekcje i kolekcje dla wszystkich marek.

W przeciwieństwie do innych znanych projektantów, Lagerfeld przez lata nie trzymał się jednego domu, nawet własnego. Zamiast tego wydaje się, że woli wypróbowywać różne rzeczy, a także stworzył odzież modną, ​​gotową do noszenia, a nawet odzież dla domów i marek takich jak Chloé, Fendi, Diesel, H & M, Orrefors oraz bogactwo sztuk teatralnych i oper. Jest znany z bycia pracoholikiem i zazwyczaj projektuje około 15 kolekcji rocznie, nie licząc niestandardowych elementów wyposażenia, wystaw i prac dekoracyjnych, a także akcesoriów takich jak zegarki, okulary przeciwsłoneczne i torby. Stworzył także wnętrza, a nawet projekty architektoniczne dla najbardziej ekskluzywnych hoteli na świecie. Lagerfeld stał się także dziełem sztuki, w którym był stały mundur składający się z ciemnego garnituru z zapinanym kołnierzem, sproszkowanych białych włosów, okularów przeciwsłonecznych i czarnych rękawiczek. Niezwykle rzadko widuje się go bez tych dodatków, a on sam przekształcił swój podpis w część swojej marki.

Zapachy Lagerfeld pojawiły się w obiegu od późnych lat 70., ale pierwsze perfumy Karla Lagerfelda stworzone wyłącznie dla kobiet zostały wydane w 1994 roku. Sun Moon Stars to orientalny zapach z bergamotą, ananasem i brzoskwinią w sercu kwiatów, takich jak jaśmin, żonkil, goździk i tęczówki na bazie drewna, piżma i wanilii. Łączy eleganckie i tajemnicze orientalne kwiatowe nuty o słodkim i bardzo kobiecym charakterze. Sztywnie utytułowany tytuł Karleidoscope (2011) łączy klasyczne nuty kwiatowe z bardziej współczesnymi proszkami.
Pokaż Więcej