Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Katy Perry Perfumy & Perfumy dla kobiet

Katheryn Elizabeth Hudson (lepiej znana jako Katy Perry) urodziła się w 1984 roku w Santa Barbara w Stanach Zjednoczonych. Jej rodzice są pasterzami zielonoświątkowymi, a Katy dorastała w ruchu po kraju, z kościołem rodziców. Poprzez kościół Katy Perry odkryła swoją miłość do muzyki i zaczęła śpiewać gospel, ponieważ był to jedyny rodzaj muzyki, na który pozwalali jej rodzice.

Po występach w kościele w wieku 9-17 lat, Katy zaczęła karierę muzyczną i przeniosła się do Los Angeles. Wkrótce podpisała kontrakt z wytwórnią Red Hill Records i wydała swój pierwszy album Katy Hudson w 2001 roku. Album był gospel, ale nie sprzedawał się zbyt dobrze, w wyniku czego Perry został upuszczony przez wytwórnię płytową.

Po tym, jak została usunięta z kolejnych 2 wytwórni, Perry w końcu dostała swoją wielką szansę, kiedy została podpisana przez Capitol Records w 2007 roku. W tym samym roku wydała swoje pierwsze single "I Kissed a Girl" i "Hot n Cold" oraz jej chwytliwą i zabawną markę pop sprawił, że stała się gwiazdą przez całą noc.

Poznawanie świata nie zawsze jest łatwe, szczególnie gdy kochasz swoje koty takie jak Katy Perry! Nie jest tajemnicą, że Katy kocha koty bardziej niż cokolwiek, a to także jest przyczyną nazwy i kształtu jej pierwszych perfum; Katy Perry Purr. Zapach został wydany w 2010 roku, a wkrótce po nim pojawił się drugi zapach serii Katy Perry Perfumes; Meow (2011). Perry podążał za tym najlepiej sprzedającym się zapachem całego jej asortymentu; Zabójca królowej. Perfumy zainspirowane zostały piosenką Queen o tym samym imieniu, Perry jest wielkim fanem zespołu. To piękny słodko-owocowy zapach w efektownej butelce w kształcie rubinu. Linia perfum Killer Queen była kontynuowana z kilkoma flankerami, w tym z kwiecistym Oh So Sheer (2014), kremową i świeżą Royal Revolution (2014) oraz pudrowym i delikatnym Spring Reign (2015). Wszystkie perfumy Katy Perry Killer Queen mają kształt butelek w kształcie rombów w różnych kolorach.
Pokaż Więcej