Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Kenneth Cole Perfumy & Perfumy dla kobiet

Amerykański projektant mody Kenneth Cole zaczynał w rodzinnej firmie sprzedającej buty, ale pragnął zrobić coś dla siebie. Opuścił firmę w 1982 roku, aby założyć własną firmę i zaprojektował kolekcję butów, które zaprezentował w Nowym Jorku, prawie nie mając szansy na pokazanie ich, ponieważ wydał wszystkie swoje pieniądze, robiąc buty w europejskich fabrykach. Jego pierwsza kolekcja Kenneth Cole Shoes odniosła ogromny sukces i udało mu się wykorzystać sukces tej premiery, aby zbudować firmę, która naprawdę wytrzymała próbę czasu. Buty nadal stanowią główną część produkcji marek, ale również poszerzyły się o odzież casual, odzież wizytową i perfumy. Mają prawie setki sklepów otwartych na całym świecie, a Cole wciąż pozostaje szefem firmy kilkadziesiąt lat później, projektując większość produktów i podejmując większość decyzji biznesowych.

Oprócz projektowania, Cole jest również znany ze swoich działań w zakresie pozyskiwania funduszy i podnoszenia świadomości. Był jednym z pierwszych w branży modowej, który otwarcie mówił o AIDS w połowie lat 80-tych, kiedy temat ten nadal był tematem tabu w większości mediów i nadal przyczynia się do kampanii dotyczących tej choroby do dnia dzisiejszego. Pracował także nad zakończeniem używania futra w modzie.

Pierwsze perfumy Kennetha Cole'a pojawiły się w 2002 roku, zatytułowane po prostu Kenneth Cole for Women. Był to orientalny zapach z jagodami, owocami i nutami przypraw w wyjątkowej wielowarstwowej butelce. Od tamtej pory Cole zafascynowała się zapachami, takimi jak owocowy Kenneth Cole Reaction For Her z melonem, mandaryną, grejpfrutem i jabłkiem oraz Black for Women (2014) dla jubileuszowych marek.
Pokaż Więcej