Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Kent Cosmetics Limited Perfumy & Perfumy dla kobiet

Od ponad 30 lat Kent Cosmetics Limited dostarcza nam wysokiej jakości marki i produkty. Wprowadzony na rynek w latach 80-tych, ten rodzinny biznes zapewnił nam gamę eau de Parfums, sprayów do ciała toaletowych i produktów do kąpieli. Znajdują się one w pięknej okolicy w samym sercu hrabstwa Kent, znanego również jako szlak Apple Blossom na południu Anglii.

Ich bestsellerem jest seria Apple Blossom, dawniej znana jako Apple Blossom Helena Rubinstein. Został kupiony przez Kent Cosmetics Ltd. w 1988 roku i od tego czasu jest ich bestsellerem.

Perfumy Apple Blossom są ulubionym produktem wielu kobiet. Nuty konwalii, kwiat jabłoni i delikatny bzu doskonale pasują do kwiecistego serca anyżu, róży, jaśminu, lilii wodnej i ylang-ylang. Podstawa drzewa sandałowego i piżma jest idealnym zakończeniem tej pięknej, niewinnej kompozycji kwiatowej, która jest doskonałym zapachem dla młodych i dojrzałych. Występuje nie tylko jako EDT i EDP, ale również jako spray do ciała Apple Blossom, a także mydło Apple Blossom, idealne do nawarstwiania twojego zapachu, dzięki czemu możesz cieszyć się długowiecznością przez cały dzień.
Pokaż Więcej