Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Kenzo Perfumy & Perfumy dla kobiet

Kenzo została założona w 1970 roku przez Takadę Kenzo, japońską projektantkę, która przeprowadziła się do Paryża w 1964 roku. Jako jeden z pierwszych studentów płci męskiej uczęszczających do Bunka Fashion College w Tokio, poczuł się zmuszony do pozostawienia śladu w branży mody i wprowadził do swojej własnej interpretacji "Fashion Jungle" wkrótce po przeprowadzce do Paryża. Jego pierwsza linia modowa była przeznaczona wyłącznie dla kobiet, ale w 1983 roku rozszerzył się, aby pomieścić bardziej wymagających mężczyzn, a wkrótce w roku 1987 rozwinął kolekcję dziecięcą i domową. Kenzo zawsze pracował nad wielokulturowym światem, światem kolorów i piękna , z naturą jako żywym, niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Chociaż Kenzo jest obecnie własnością LVMH (Louis Vuitton, Moët, Hennessy), francuskiego wielonarodowego konglomeratu towarów luksusowych, wciąż jest uznawany za markę samą w sobie dzięki projektantom takim jak Humberto Leon i Carol Lim, którzy pozostają wierni avant - istotna istota Kenzo. Zwróciło to uwagę niektórych globalnych gwiazd, takich jak Beyonce, Selena Gomez i Rihanna, które często widzimy w strojach Kenzo.

Pierwszymi damskimi perfumami Kenzo był Ca Sent (1989), który ma wspaniałe, owocowe nuty kwiatowe, takie jak mandarynka i afrykański kwiat pomarańczy. Inne popularne damskie perfumy Kenzo to słodki i pudrowy Kashaya (1993), egzotycznie ciepły i pikantny Jungle Elephant (1996), akwarelowo kwiatowy L'Eau Par Kenzo (1996), owocowy i drzewny Le Monde Est Beau (1997 ), słynny kwiatowy kwiat (2000), bogato zielony Parfum D'Ete (2002), słodki i piżmowy Amour (2006), pięknie orientalny i balsamiczny Madly (2011), wspaniale kwiatowy Kwiat In The Air (2013) i wiele więcej.
Pokaż Więcej