Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Kim Kardashian Perfumy & Perfumy dla kobiet

Kim Kardashian, urodzona jako Kimberly Noel Kardashian w dniu 21 października 1980 roku, jest osobowością medialną i kobietą biznesu. Jako córka niesławnego adwokata Roberta Kardashiana i pasierbicy w Caitlyn Jenner była tylko kwestią czasu, zanim ona sama zostanie gwiazdą. Kim K zaczęła być coraz bardziej w centrum uwagi, kiedy ponownie spotkała się z przyjacielem z dzieciństwa Paris Hilton i stała się dziewczyną piosenkarza Ray-J.

Rok 2006 był rokiem, w którym rzeczy zaczęły się zbierać dla Kardashian, a Kim otworzyła pierwszy butik DASH z siostrami Khloe i Kourtney. Wraz z początkiem jej reality show "Utrzymywanie kontaktów z Kardashianami" i sukces sklepu zaczęło pojawiać się coraz więcej okazji. Z aktorstwem w filmach takich jak "Disaster Movie" (2008), "Temptation: Confessions of a Marriage Counsellor "(2013) i" Deep in the Valley "(2009) pokazała światu, że była czymś więcej niż tylko ładną buzią. Od tego czasu zagrała w innych projektach, a także poślubiła rapera Kanye Westa w 2014 roku.

Po podbiciu mody, logiczne było, że Kim wprowadziła serię zapachów, starannie wybranych przez samą gwiazdę-rzeczywistość. Jej pierwszy zapach Kim Kardashian (2009) był wielkim hitem, ponieważ orientalny i kwiatowy sok ma nieoczekiwane piżmowe kopnięcie. Wielu było pod wrażeniem jakości perfum, a Kim Kardashian wprowadził kolejną garść zapachów w ciągu następnych pięciu lat. Poza oryginalnym zapachem Kim K., Fleur Fatale (2013) i Pure Honey (2014) są ukrytymi klejnotami sławnego świata perfum. Jesteśmy podekscytowani tym, co pani Kardashian West wniesie do stołu perfum w nadchodzącym czasie.
Pokaż Więcej