Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Kylie Minogue Perfumy & Perfumy dla kobiet

Znana ze swojej roli Charlene w Neighbours, Kylie Minogue przez lata ciężko pracowała, by zostać globalną ukochaną. Kylie wykorzystała również swoją wiedzę i doświadczenie ponad 30 lat w branży muzycznej, aby trenować młodych, bardziej niedoświadczonych, pełnych nadziei piosenkarzy w programie "The Voice" BBC 1, a także jest odnoszącą sukcesy kobietą biznesu i przedsiębiorcą. Chociaż mieszka i pracuje w Londynie, Minogue pochodzi z Australii wraz ze swoją słynną siostrą Dannii (również odnoszącą sukcesy piosenkarką pop) i przez lata rozwijała swoją karierę jako piosenkarka, autorka nagrań, autorka tekstów i aktorka.

Urodzona 28 maja 1968 roku, Kylie Minogue (znana często jako Kylie) zyskała sławę dzięki wielu ścieżkom - jednym z największych jest jej kariera muzyczna. Sprzedała ponad 70 milionów rekordów na całym świecie i otrzymała wiele godnych uwagi nagród muzycznych, w tym wiele nagród Brit oraz nagrodę Grammy. Brała udział w wielu światowych wyprawach wyprzedanych, a nawet otrzymała nagrody za swoje występy na żywo. Została mianowana Oficerem Orderu Imperium Brytyjskiego (O.B.E.) przez królową Elżbietę II w 2008 roku "za usługi muzyczne". Jest to jedna z najbardziej wszechstronnych list nagród dla żeńskiego solowego artysty, a Kylie jest do tej pory trzecią najlepiej sprzedającą się artystką.

Jednak nie wszyscy żeglowali z tą popową księżniczką - w 2005 roku, u szczytu swojej kariery muzycznej, Kylie została nagle zdiagnozowana z rakiem piersi i przeszła operację oraz chemioterapię w celu leczenia choroby. W tym czasie jej kariera w showbiznesie zaszła na tylnym siedzeniu i właśnie w tym okresie rekonwalescencji Minogue napisała swoją pierwszą książkę i rozpoczęła wkrótce udaną ofertę zapachową. Ze względu na młody wiek i status gwiazdy, Minogue była w stanie podkreślić potrzebę regularnych kontroli raka piersi wśród młodych kobiet i pomogła promować jego przyczynę.

Pierwszy zapach wprowadzony przez Kylie nazywał się "Darling" i został wydany w 2006 roku. Wszystkie perfumy Kylie odzwierciedlają jej naturę i osobowość, są słodkie, ale mają skręt zing, coś nieco niespodziewanego, niezbyt przewidywalnego. W razie potrzeby pakują cios nawet w małą butelkę. Darling ma orientalną bazę, być może wywodzącą się z australijskich korzeni Minogue i zawiera tropikalne owoce, takie jak marakuja i liczi, zharmonizowane z frezją. Od czasu sukcesu i wydania tego kwiatowego zapachu, Kylie wydała ponad 10 kolejnych perfum dla kobiet, około jednego roku, a nawet zapuściła się w męskie perfumy i płyny po goleniu.

Dzięki swoim umiejętnościom w zakresie przedsiębiorczości, obfitości talentów i inspirującym historiom, Kylie Minogue stała się inspiracją dla wielu narodów, zwłaszcza dla kobiet. Powiedziała, że ​​ma wpływ na wiele kobiet, w tym Sarah Michelle Gellar, Katy Perry, Destiny's Child, Madonnę i Lady Gagę. Liczba kobiet, które będą badane pod kątem raka piersi, znacznie wzrosła, odkąd doświadczenie Kylie stało się powszechnie znane i często uznawane za jedną z najbardziej wpływowych i inspirujących kobiet wszechczasów.
Pokaż Więcej