Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

L'Occitane en Provence Perfumy & Perfumy dla kobiet

Wszystko zaczęło się od 23-letniego Oliviera Baussana, który sprzedał swój własny destylowany olejek eteryczny z rozmarynu na lokalnych rynkach w Prowansji. W 1976 roku oficjalnie założył firmę, która od tego czasu podjęła umiarkowane, ale zauważalne kroki naprzód. Pierwszy mały butik otworzył swoje podwoje w 1981 roku, a firma ma obecnie ponad 2700 sklepów na całym świecie.

W 1990 L'Occitane otrzymało licencję na sprzedaż perfum i zaczęło eksperymentować z różnymi naturalnymi aromatami. Po wyprodukowaniu kilku męskich zapachów, wprowadzili swój pierwszy zapach wyłącznie dla kobiet, Neroli Eau de Parfum, w 1999 roku. Nawet teraz ten bogaty i ciemny zapach nadal jest ulubiony przez miłośników perfum.

Głównym celem L'Occitane jest pielęgnacja skóry i nie bez powodu. Ich Immortelle Divine Cream otrzymało wiele nagród, m.in. "The Best Miracle Cream" autorstwa Beauty Bible, "Best Skin Care" firmy Venus i "Innovation Price" firmy Avantus.

Firma była również bardzo zaangażowana w działalność charytatywną. Fundacja L'Occitane została utworzona w 2006 roku. Ta fundacja ma dwa główne cele; wspierać i pomagać ludziom, którzy cierpią na ślepotę (etykiety ich produktów mają również brajl) i ekonomiczną emancypację kobiet. W 2010 roku rozpoczęli współpracę z Aide et Action (Zmiana świata poprzez edukację), aby wspierać kobiety w centrach czytania i pisania w Burkina Faso.
Pokaż Więcej