Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

La Perla Perfumy & Perfumy dla kobiet

La Perla była pierwotnie tylko marką bielizny, ale od tego czasu rozwinęła się w odzież plażową, torby, buty i perfumy.

Została założona w 1954 roku przez Adę Masotti w Bolonii, w północnych Włoszech. Sprzedawała swoją bieliznę w ekskluzywnych pudełkach z czerwonego aksamitu, które wyglądały jak idealna perła (la perla po włosku). Perła była postrzegana jako symbol harmonii, luksusu i kobiecości, dokładnie tego, co Ada chciała ze swoimi projektami, i dlatego nazwała jej firmę La Perla.

La Perla dostosowała się do swojej historii, w latach 60-tych wprowadziła jaskrawą, kolorową bieliznę, trójkątny biustonosz z lat 70-tych, a w latach 80-tych La Perla była pierwszą firmą, która zaprojektowała bieliznę, która miała być widoczna. Od tego czasu projekty La Perli były oglądane w kilku filmach, większość kobiet zapamięta scenę z Casino Royale, gdzie James Bond wynurza się z morza w swoich niebieskich pniach La Perla. Wspomniane pnie sprzedano później za 44,450 £.
Victoria Beckham była ubrana w film "La Perla Cage Bustier" w teledysku do piosenki Spice Girls; Beyoncé nosiła La Perlę w swoim filmie "Partycja", Katy Perry i Madonna w magazynie "V" w La Perla Brief - lista jest długa, a celebrytów uwielbia ta ekskluzywna marka bielizny.

Nie tylko wspaniałą bieliznę, z której znana jest La Perla, mówią La Perla i większość z nas pomyśli również o wyjątkowych perfumach, które mają na swoim koncie.
Pierwsze perfumy La Perla powstały w 1986 roku. Ten charakterystyczny zapach został stworzony, by wyrazić istotę uwodzicielskiej, luksusowej marki La Perli poprzez współczesną mieszankę dominującej róż i ylang-ylang, która wtapia się w bardziej kremową podstawę, w której szyprowy aspekt nadaje miejscu zapach kwiatowy-waniliowy. Jest to idealny zapach dla kobiety, która musi być dobrze ubrana, elegancka i musi przekazywać zaufanie.

Zapachy La Perla są tak ekskluzywne jak bielizna; weź Eclix La Perla z 2000 roku, futurystyczny flakon z pięknym cytrynowym, migdałowym i waniliowym eliksirem, butelka pełna dobroci, która sprawi, że poczujesz się ciepło i przytulnie.
J'aime La Nuit z 2008 roku to zapach, który obiecuje miłość w nocy i magię pięknej uwodzicielki, zawiniętej w zasłonę tajemnic.
La Perla Divina z 2011 roku jest symbolem kobiecości i zmysłowości. Jest to radosny i ujmujący zapach z zabawnymi nutami truskawek, róż i szampana, a jeśli zapach nie wystarczy, możesz znaleźć wiele luksusowych produktów kąpielowych La Perla dostępnych, aby zanurzyć się w morzu pysznych baniek i zapomnieć o świecie wokół ciebie.
Pokaż Więcej