Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Lacoste Perfumy & Perfumy dla kobiet

Lacoste to francuski dom mody założony przez René Lacoste i Andre Gilliera w 1933 roku. Dziś firma jest kierowana przez Michela Lacoste, młodszego brata Bernarda, który prowadził firmę od 1963 roku, ale zmarł w 2006 roku. Dom mody sprzedaje zarówno formalne, jak i sportowe ubrania, buty, zegarki i zapachy. Zielone logo krokodyla pochodzi od pseudonimu René "The Crocodile", opisującego jego konkurencyjną osobowość jako tenisisty. Jego pasja do gry w tenisa była tak silna, że ​​opracował wokół niej kolekcje odzieży Lacoste. Biała koszula tenisowa Lacoste stała się symbolem zarówno sportu, jak i mody w latach 80-tych. Gracze w tenisa, tacy jak Andy Roddick, stali się endorserami tej marki i popchnęli Lacoste na inny poziom. W latach 80. Lacoste zyskała sławę w USA i została uznana za najlepszą markę preppy, wspomnianą również w Oficjalnym podręczniku Preppy of Lisa Birnbach z 1980 roku.

Popularność Lacoste zaczęła znacząco rosnąć po roku 2000, kiedy Christophe Lemaire został wybrany na dyrektora kreatywnego. Jego chęć ponownego przemyślenia marki z bardziej nowoczesnym akcentem przyniosła niesamowitą sprzedaż i widoczność. W 2005 roku firmie udało się sprzedać 50 milionów produktów Lacoste w ponad 110 krajach. Adnotacje gwiazd zaczęły rosnąć, gdy mistrzowie olimpijscy i inni przedstawiciele społeczności sportowej zaczęli przyjmować markę.

Zapachy Lacoste są produkowane we współpracy z Procter & Gamble. Zapachy dla kobiet są zarówno eleganckie, jak i sportowe. Lacoste Woman (1999) zrewolucjonizowała zapach tuberozy, przekształcając ją w przyprawy i marokańskie kadzidło. Touch of Pink (2004) to kolejny godny uwagi perfum Lacoste dla kobiet. Zapach to mieszanka jaśminu i fioletu z nutami pomarańczy, kolendry i wanilii. Było kilka rozszerzeń tego konkretnego produktu, takich jak Touch of Sun (2006), Touch of Spring (2007) i Joy of Pink (2010). Eau de Lacoste (2013) i Eau de Lacoste Sensuelle (2013) to wspaniałe owocowe i słodkie zapachy podkreślające elegancję kobiety bez przytłaczania jej słodyczą.
Pokaż Więcej