5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Lacoste Perfumy & Perfumy dla kobiet

Lacoste to francuski dom mody założony przez René Lacoste i Andre Gilliera w 1933 roku. Dziś firma jest kierowana przez Michela Lacoste, młodszego brata Bernarda, który prowadził firmę od 1963 roku, ale zmarł w 2006 roku. Dom mody sprzedaje zarówno formalne, jak i sportowe ubrania, buty, zegarki i zapachy. Zielone logo krokodyla pochodzi od pseudonimu René "The Crocodile", opisującego jego konkurencyjną osobowość jako tenisisty. Jego pasja do gry w tenisa była tak silna, że ​​opracował wokół niej kolekcje odzieży Lacoste. Biała koszula tenisowa Lacoste stała się symbolem zarówno sportu, jak i mody w latach 80-tych. Gracze w tenisa, tacy jak Andy Roddick, stali się endorserami tej marki i popchnęli Lacoste na inny poziom. W latach 80. Lacoste zyskała sławę w USA i została uznana za najlepszą markę preppy, wspomnianą również w Oficjalnym podręczniku Preppy of Lisa Birnbach z 1980 roku.

Popularność Lacoste zaczęła znacząco rosnąć po roku 2000, kiedy Christophe Lemaire został wybrany na dyrektora kreatywnego. Jego chęć ponownego przemyślenia marki z bardziej nowoczesnym akcentem przyniosła niesamowitą sprzedaż i widoczność. W 2005 roku firmie udało się sprzedać 50 milionów produktów Lacoste w ponad 110 krajach. Adnotacje gwiazd zaczęły rosnąć, gdy mistrzowie olimpijscy i inni przedstawiciele społeczności sportowej zaczęli przyjmować markę.

Zapachy Lacoste są produkowane we współpracy z Procter & Gamble. Zapachy dla kobiet są zarówno eleganckie, jak i sportowe. Lacoste Woman (1999) zrewolucjonizowała zapach tuberozy, przekształcając ją w przyprawy i marokańskie kadzidło. Touch of Pink (2004) to kolejny godny uwagi perfum Lacoste dla kobiet. Zapach to mieszanka jaśminu i fioletu z nutami pomarańczy, kolendry i wanilii. Było kilka rozszerzeń tego konkretnego produktu, takich jak Touch of Sun (2006), Touch of Spring (2007) i Joy of Pink (2010). Eau de Lacoste (2013) i Eau de Lacoste Sensuelle (2013) to wspaniałe owocowe i słodkie zapachy podkreślające elegancję kobiety bez przytłaczania jej słodyczą.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.