5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Lady Gaga Perfumy & Perfumy dla kobiet

Lady Gaga to amerykańska gwiazda pop, która zyskała sławę dzięki singlowi "Just Dance". Jako córka włoskiej Cynthii i częściowo francuskojęzycznej Joe Germanotta Lady Gaga miała niezwykłe dzieciństwo. Dorastała na kulturalnym filmie Manhattan, Upper West Side. Urodzona jako Stefani Joanne Angelina Germanotta, wiedziała, że ​​od najmłodszych lat chce być artystą estradowym. W wieku czterech lat zaczęła grać na pianinie, napisała swoją pierwszą balladę w wieku 11 lat i po raz pierwszy występowała w nocnym klubie, gdy miała zaledwie 14 lat. Po tym, jak była jedną z 20 osób, które otrzymały wczesny wstęp na prestiżowy uniwersytet w Nowym Jorku. , rzuciła się, by dalej rozwijać karierę w branży rozrywkowej.

Stojąc tylko 5 "1" wzrostu, osobowość Gagi jest więcej niż wystarczająca, aby wyróżnić się z tłumu. Po karierze za kulisami jako autorka tekstów dla takich artystów, jak Britney Spears, New Kids on the Block i The Pussycat Dolls, Akon podpisał ją z wytwórnią w 2008 roku. Lady Gaga, która jest alter ego wywodzi się z piosenki Queen "Radio Gaga", wypuściła ją pierwszy międzynarodowy debiutancki singiel Just Dance z udziałem Colby'ego O'Donisa, który stał się hitem. Początkowo tajemnicza popowa diva była postrzegana jako kontrowersyjna, ale jako taki potwór uderza jak The Fame (2008), Born This Way (2011), Artpop (2013) i Cheek to Cheek (2014), stała się powszechnie znaną nazwą tej epoki. Na czele listy jej słynnych ekstrawaganckich strojów jest mięsna sukienka, którą nosiła na MTV MTV w 2010 roku. Sukienka, wykonana z prawdziwego mięsa, nadal istnieje i jest prezentowana w Rock and Roll Hall of Fame.

Jej kariera nie ogranicza się do śpiewania i pisania piosenek, produkowała filmy i odgrywała rolę The Countess w American Horror Story. Współpracowała na linii odzieży "Love Bravery with Elton John" i stworzyła zestaw zapachów. Lady Gaga po raz pierwszy weszła w świat perfum w 2012 roku wraz z wprowadzeniem Fame. Nie tylko orientalny zapach jest uroczą miksturą trujących kwiatów Belladonna i kropli miodu, a intrygujący czarny płyn staje się wyraźny po zetknięciu ze skórą. Następnie pojawił się unisex Eau de Gaga 001 (2014). Perfumy są odrobinę bardziej męskie, a ich zapach jest drzewny i piżmowy.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.