Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Lalique Perfumy & Perfumy dla kobiet

Marka Lalique została stworzona przez modernistycznego mistrza kryształów i klejnotów René Lalique. René Lalique rozpoczął karierę jako protegowany paryskiego jubilera Louisa Aucoqa i kontynuował naukę w Sydeham Art College of London. Po współpracy z firmami o wysokim standardzie, Lalique otworzył swój pierwszy sklep w Paryżu, gdzie zaczęto produkować butelki perfum. Lalique był pionierem w tej branży, ponieważ stworzył bardzo trwałe butelki z unikalnymi wzorami w przystępnych cenach.

Ich jedyna fabryka została zbudowana w 1921 roku w Alzacji, a teraz liczy się z najlepszymi technikami w dziedzinie szklarstwa. Zakład produkcyjny łączy w sobie zarówno nowoczesną wiedzę techniczną, jak i tradycyjne techniki stosowane w tej branży, aby produkować perfekcyjnie wykończone dzieła o wielkiej wartości.

René Lalique oparł swoje prace na swoich ulubionych tematach: kobietach i naturze, a te dzieła są wyświetlane w muzeach na całym świecie. Marka produkuje wazony, miski, butelki perfum, świece zapachowe, zegary i akcesoria do domu.

Linia perfum Lalique zawiera nazwy takie jak Woody i intensywny Living Lalique, z gałką muszkatołową, wanilią i wetiwerami, a także jest dostępna w perfumowanych produktach kosmetycznych, takich jak krem ​​do ciała i balsam do ciała. Inne zapachy to Amethyst Eclat z piwonia, malinami i magnolią; Azalee (2014), z różą, gardenią i bursztynem; Satine (2013), orientalny zapach z heliotropem i drewnem cedrowym. Laliques Encre Noire (2006) jest jedną z ich najpopularniejszych ofert i zawiera głębokie i drzewne nuty wetywerii. Fleur de Cristal (2010) tłumaczy na Crystal Flower i zawiera piękne połączenie konwalii, kalabryjskiej bergamotki, różowego pieprzu i jaśminu Madagaskar.
Pokaż Więcej